Neler Yeni

param güvende komisyon ücreti

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
selamün aleyküm yeni sistem toplamayı düşünüyorum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2x8gb-3200mhz-plus-500gb-m2-1096624184/detay/ şu linkteki ürünü alcam ssd olmadan 3000 bin lira anlaştık şimdi ürünün fiyatını 10 tl ye güncelese param güvende ile satın alsam ne kadar komisyon ücreti alır geri kalan parayıda ürün gelince adama havale ile gönderirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

selamün aleyküm yeni sistem toplamayı düşünüyorum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2x8gb-3200mhz-plus-500gb-m2-1096624184/detay/ şu linkteki ürünü alcam ssd olmadan 3000 bin lira anlaştık şimdi ürünün fiyatını 10 TL ye güncelese param güvende ile satın alsam ne kadar komisyon ücreti alır geri kalan parayıda ürün gelince adama havale ile gönderirim.
ya da direk havale ile gönderebilirim geri kalan parayı adam ürünü kargoya verince

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
C Ş
10 TL ürün fiyatı +39 TL param güvende hizmeti

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Evet 500 üstü olunca %10 fiyat kesiyor.
anladım hocam çok sağolun burda alıcı benim komisyon falan benden kesiliyor sanırsam peki 3000 tl lik ürünü 10 tl fiyata satsa sıkıntı olurmu acaba uygulama falan karışırmı

omer_34

80+ Silver
zaten paramgüvende kullanmanın amacı iki tarafında bi yamuk yapamaması için. ürünü 10tlye güncellerse sizin kalan parayı atma garantiniz yok direkt aranızda anlaşıp kargolatabilirsiniz de ama ilk parayı atmanızı ister muhtemelen. belki 50 50 yapabilirsiniz

melidoas6

80+ Silver
Dolap uygulamasından koysun oradan alın

İkinci olarak bu satıcının düşünmesi gereken bir konu neden siz düşündünüz ki?

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Dolap uygulamasından koysun oradan alın

İkinci olarak bu satıcının düşünmesi gereken bir konu neden siz düşündünüz ki?
satıcıda komisyon ücretini falan düşünüyor dolap nasıl oluyor bilmiyorum

zaten paramgüvende kullanmanın amacı iki tarafında bi yamuk yapamaması için. ürünü 10tlye güncellerse sizin kalan parayı atma garantiniz yok direkt aranızda anlaşıp kargolatabilirsiniz de ama ilk parayı atmanızı ister muhtemelen. belki 50 50 yapabilirsiniz
ben gönderirim parayı geri kalanını havale ile tabi satıcı ne kadar bana güvenir alıp alamıyacağım kesin değil satıcı satmaz büyük ihtimale

Top Bottom