Neler Yeni

Yardım parayı nereye yatırmalıyım

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
500tl gibi bi param var bunun değerini kaybetmemesi için bişe yapmak istiyorum napmalıyım

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amaç değer kaybetmemesi ise en basitinden dolar/ euro alabilirsin. Risk seviyorsan kripto paralara bakabilirsin.
bu yatırım işlerindek pek anlamıyorum dolar yada euro yu internetten alabiliyormuyum

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Dolar alacaksan online olarak, kripto para birimi olan USDT alabilirsin. Değeri dolarla aynı. Zaten amacı da bu.
sizce iyice araştırarak kripto para yamı yatırıyım yoksa dolaramı ve ne kadar kaybederim en fazla

LeyzZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Baran Laser Börkün
bu yatırım işlerindek pek anlamıyorum dolar yada euro yu internetten alabiliyormuyum
Dolar/Euro'yu Binance gibi sitelerden de alabilirsin veya varsa bir banka hesabın mobil uygulamasına girip dolar ya da euro hesabı açıp oradan da alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce iyice araştırarak kripto para yamı yatırıyım yoksa dolaramı ve ne kadar kaybederim en fazla
Değer kaybetmesini istemiyorsan kripto para risktir hiç tavsiye etmem. Hele ki bu işlerde yeniysen TL'den de daha çok değer kaybettirebilirsin parana :D.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Dolar/Euro'yu Binance gibi sitelerden de alabilirsin veya varsa bir banka hesabın mobil uygulamasına girip dolar ya da euro hesabı açıp oradan da alabilirsin.
paycel papara ininal bunlaran alınır mı? 3üde var (papara sözleşmeli)

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3

LeyzZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Baran Laser Börkün
İnternette ''Papara'da döviz hesabı oluşturabilmek için 18 yaşından büyük olmalı ve onaylı veya sözleşmeli bir hesaba sahip olmalısın.'' yazıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,182
Üyeler
141,546
Son üye
eren keskin2525
Top Bottom