Neler Yeni

Parmağım kırık veya çatlak olabilir mi

Mersocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Çalık
Arkadaşlar 3 hafta önce kavga da ayağım kırıldı. Sol el işaret parmağımda şişlik vardı ama ağrı yoktu. Unuttum doktora söylemeyi. 3 hafta oldu, parmağım hala biraz şiş ve tırnağın biraz üstünde ufak morluk var. Parmağı mı oynatabiliyorum, gündelik şekilde kullanabiliyorum. Her işi yaptırıyor. Ağrı veya sızı olmuyor. Sadece diğer elim ile parmağı sola veya sağa doğru bükünce acı geliyor. Masa da, parmağın sol tarafıyla vurunca acıyor. Sağ tarafıyla vurunca acımıyor. Ne olduğunu anlayamadım. 1 Nisan da randevum var ayağımda ki alçıyı çıkartacaklar. O zaman da baktıracağım parmağa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
oguz kagan
Arkadaşlar 3 hafta önce kavga da ayağım kırıldı. Sol el işaret parmağımda şişlik vardı ama ağrı yoktu. Unuttum doktora söylemeyi. 3 hafta oldu, parmağım hala biraz şiş ve tırnağın biraz üstünde ufak morluk var. Parmağı mı oynatabiliyorum, gündelik şekilde kullanabiliyorum. Her işi yaptırıyor. Ağrı veya sızı olmuyor. Sadece diğer elim ile parmağı sola veya sağa doğru bükünce acı geliyor. Masa da, parmağın sol tarafıyla vurunca acıyor. Sağ tarafıyla vurunca acımıyor. Ne olduğunu anlayamadım. 1 Nisan da randevum var ayağımda ki alçıyı çıkartacaklar. O zaman da baktıracağım parmağa.
hocam krem ya da buz kullandınız mı daha önce eğer hiç bi şey yapmadıysan kırık olma ihtimali yok ya burkulmuş ya da çatlamış ben de halısaha kalecisiyim parmağım çok sık burkuluyor ama daha önce hiç doktora gitme ihtiyacı duymadım sen yine parmağına baktır ama gidene kadar bi krem al onu 1 hafta sür geçerse söylemezsin

Mersocu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Çalık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hiç bir şey kullanmadım. Ağrı veya sızı olmadığı için geçer diye düşündüm.

Top Bottom