Neler Yeni

Parmağımı bu şekilde kestim iz kalır mı?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Elimi bu şekilde taşlama aletiyle çalışırken yanlışlıkla kestim elimde eldiven de vardı ama yine de kesti. Önerebileceğiniz bir krem vs. var mı iz kalmasını engelleyecek ya da kalacak olan izi azaltması için? Hastaneye git vs. demeyin bunun için hastaneye gidilmez zaten. (parmağın kenarındaki grilikler astar)

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-11-25 saat 21.39.38_368ccceb.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-25 saat 21.39.38_368ccceb.jpg
    38.3 KB · Hit: 88
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Elimi bu şekilde taşlama aletiyle çalışırken yanlışlıkla kestim elimde eldiven de vardı ama yine de kesti. Önerebileceğiniz bir krem vs. var mı iz kalmasını engelleyecek ya da kalacak olan izi azaltması için? Hastaneye git vs. demeyin bunun için hastaneye gidilmez zaten. (parmağın kenarındaki grilikler astar)
İz kalır

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
kalmaz hocam sanmıyorum, ama yine doktor bilir belki kalacak ve ona göre işlem uygulayacak.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Kalacak olan iz miktarını azaltma şansım var mı herhangi bir kremle?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gideyim mi sizce yarın acile? Ya da şimdi mi gideyim ne kadar erken o kadar iyi midir?
Acil’de bununla alakalı bir işlem yapamazlar yada efektif olmaz. Normal polikliniğe gidebilirsiniz.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hocam iz kalmamasi icin kremde yazdirabilirsin doktora ama yara iken surulen Kirmizi Kantaron yağı yara ve sivilce izlerini gecirmede gayet başarılı kullanmisligim var

hocam iz kalmamasi icin kremde yazdirabilirsin doktora ama yara iken surulen Kirmizi Kantaron yağı yara ve sivilce izlerini gecirmede gayet başarılı kullanmisligim var
rengi kirmizi

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
Kalacak olan iz miktarını azaltma şansım var mı herhangi bir kremle?

Gideyim mi sizce yarın acile? Ya da şimdi mi gideyim ne kadar erken o kadar iyi midir?
acil bir şey yapmaz sabah ola hayrola, yarın müsait bir zamanda doktora görünün krem yazdırırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom