Neler Yeni

Passolig beni dolandırdı

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
Selamün aleyküm. 14 Mayıs'ta, Ziraat Türkiye Kupası finalinden önce final maçını izlemek için passolig kart aldım 300 liraya. Adres bilgisi de verdim. Günler, haftalar geçti ama gelmedi. Bu da ilk alışım passolig kartı. Bana kart olmasa bile telefondan halledildiğini söyleyince kartın olmamasını çok umursamadım. Final maçının bilet fiyatı 1000 olduğunu görünce alamadım. Şimdi de passolig kartım yokmuş gibi gösteriyor. Herhangi bir iletişim de kuramadım. Telefondaki robot sesi yardımcı olmuyor. Yaz boyunca defalarca e-posta attım, tek bir cevap vermediler. Ne yapmam lazım? Bilen var mı?

favianx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Mol
Selamün aleyküm. 14 Mayıs'ta, Ziraat Türkiye Kupası finalinden önce final maçını izlemek için passolig kart aldım 300 liraya. Adres bilgisi de verdim. Günler, haftalar geçti ama gelmedi. Bu da ilk alışım passolig kartı. Bana kart olmasa bile telefondan halledildiğini söyleyince kartın olmamasını çok umursamadım. Final maçının bilet fiyatı 1000 olduğunu görünce alamadım. Şimdi de passolig kartım yokmuş gibi gösteriyor. Herhangi bir iletişim de kuramadım. Telefondaki robot sesi yardımcı olmuyor. Yaz boyunca defalarca e-posta attım, tek bir cevap vermediler. Ne yapmam lazım? Bilen var mı?
Hocam zaten kart alımı için başvuru yaptığınız an sanal olarak kart oluşur yani şuanda kartınız var sadece fiziksel olarak yok örneğin maça girmek isterseniz uygulamadaki maça gir seçeneğine tıklayarak girebilirsiniz yani şuanda kartınız var endişelenecek bir şey yok.

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok ama. Kart bağla dediğimde de yazıyorum tc neyse, böyle kart yok diyor

Ekler

• Screenshot_2024-08-02-10-51-04-270_com.aktifbank.passo.jpg
    Screenshot_2024-08-02-10-51-04-270_com.aktifbank.passo.jpg
    374.6 KB · Hit: 15

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,926
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Top Bottom