Neler Yeni

PC açılınca reklam açılıyor

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
arkadaşlar yaklaşın 2 hafta önce bu olay başladı youtubeden araştırdım sorunu çözdüm ama yaklaşık 2 günde bir tekrar oluyor sorunu şöyle çözüyorum kendi kendine Eray adında bir şey açılıyor(dosyamı desem klasör mü desem metin belgesimi desem bilemedim)bunu sildiğim zaman pc açıldığında reklam açılmıyor yaklaşık 2 gün sonra bu tekrar kendiliğin den geliyor ve tekrar silmek zorunda kalıyorum bunun önüne nasıl geçebilirim neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim
Ekran Alıntısı.PNG

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Eset Internet Security ve Malwarebytes Antimalware programlarını yükleyebilirsiniz.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malwarebytes indirip tam tarama yapın bilgisayarınıza zararlı girmiş olabilir.
windows defender de tam tarama yaptığım zaman hiçbir problem bulmadı yinede dediğinizi yapıyorum hemen

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Virüs olma ihtimali çok yüksek kaspersky internet security 1 aylık deneme sürümünü sitesinden indirip tam tarama yapın.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Malwarebytes ile taratın.

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
windows defender de tam tarama yaptığım zaman hiçbir problem bulmadı yinede dediğinizi yapıyorum hemen
wd nin virüs bulabileceğine inanmıyorum ben anca crack dosyası bulabilir neyse salla onu şunları sırayla indirip sistemini tarat olabildiğince çok temizlerler ama hepsini kendi sitelerinden indir gezginler tamindir gibi yerlerden değil
adwcleaner (malwarebytes sitesinden)
hitman pro
superantispyware
wipersoft (bu bulursa 48 saat sonra silebilirsin)
herhangi bir lisanslama yapmasan da bulurlar hitman tam izin vermez ama

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
arkadaşlar yaklaşın 2 hafta önce bu olay başladı youtubeden araştırdım sorunu çözdüm ama yaklaşık 2 günde bir tekrar oluyor sorunu şöyle çözüyorum kendi kendine Eray adında bir şey açılıyor(dosyamı desem klasör mü desem metin belgesimi desem bilemedim)bunu sildiğim zaman PC açıldığında reklam açılmıyor yaklaşık 2 gün sonra bu tekrar kendiliğin den geliyor ve tekrar silmek zorunda kalıyorum bunun önüne nasıl geçebilirim neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirimAlıntıyı görüntüle

Dostum bunlar türk işi CMD den PC ye komut yaptıran virüsler (ne kadar virüsten sayabiliriz bilmiyorum :D). Komut bile yazıyor orda, Kaspersky indirip tam tarama yap silsin onu.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
şuanda dediklerinizi yapmaya çalışıyorum arkadaşlar hepsini deneyim çıkan sonuçları yazacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malwarebytes indirip tam tarama yapın bilgisayarınıza zararlı girmiş olabilir.
dediğinizi yaptım sunuç şu şekilde:
Ekran Alıntısı.PNG

demek wd güvenmemek lazım mış :D

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Windows Defender'in faydadan çok zararı var.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
arkadaşlar sorun düzeldi saolun var olun inşallah birdaha yaşamam düşünsenize aileniz pc açtı birşeyle satın almak için pc açıldığında kadın es***t reklamları vs çıkacak allah göstermesin o günden sonra gözün birdaha açılmaz zaten :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,555
Üyeler
141,724
Son üye
Emrexxxx
Top Bottom