Neler Yeni

Pc açılıyor ama görüntü gelmiyor her şey çalışıyor ne yapmam lazım yardım.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
IMG_20231123_215953.jpg

Buradan bir arkadaş bu şekilde paylaşmış direkt onun ssini paylaşıyorum bende de aynı sorun var ne yapmam lazım 3 kere kapat aç yaptım şimdi ekran geldi ama uykuya felan geçmesin diye ekran kapatma süresini hiç kapatma yaptım.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramleri felan sök tak yapmıştım etkisi olmamıştı şuan açık pc ama kapansa gidecek diye düşünüyorum

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Rick Baba
ramleri felan sök tak yapmıştım etkisi olmamıştı şuan açık pc ama kapansa gidecek diye düşünüyorum

Ekran kartına ve monitöre bağlı koabloları kontrol eder misiniz

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
arkadaşlar kafayı yemek üzereyim neler neler denedim olmadı ekran kartında mı acaba sıkıntı diye düşünmeye başladım eğer ekran kartındaysa sıkıntı 5600x işlemciye hangi ekran kartını almalıyım 4060ti 4060 gibi kartlar uygun olur mu bu işlemciye

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
Monitörün ve kabloların sorunsuz olduğuna emin misin? Hdmi display port falan hepsini denedin mi? Yaptığın şüphelendiğin bir işlem var mı? Mesela ekran kartını çıkarttım taktım vsvs gibi? Ne zaman ve neden olduğunu düşünüyorsun?

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Monitörün ve kabloların sorunsuz olduğuna emin misin? Hdmi display port falan hepsini denedin mi? Yaptığın şüphelendiğin bir işlem var mı? Mesela ekran kartını çıkarttım taktım vsvs gibi? Ne zaman ve neden olduğunu düşünüyorsun?
hayır uzun süredir hiçbir işlem yapmadım monitörden şüphelenmiştim ama ps3 te denedim çalışıyor hdmi ile bağladım şuanda pc yi monitöre uzun bir deneme sonucu açabildim ekran kapanmadığı sürece sıkıntı yok ama herhangi bir şekilde ekran kapandığı vakit pc yi kapatmam gerekiyor

Top Bottom