Neler Yeni

pc açılmıyor i5 3570 gtx 1050ti

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
sistem i5 3470
gtx 1050ti

sistemde güç tuşuna basıyorum açılıyor gibi kasaya güç geliyor fakat bioss gelmeden kendi kendine kapanıyor neden kaynaklı olabilir işlemciyi intel pentinium serisinden buna geçirdim lütfen hızlıca yardım eder Misiniz

İşlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir bilgisayarcıya götürdük bakım vs gereği orda w8 yapmışlar tekrar w10 a çevirirken böyle oldu

Son düzenleme:

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ahmet
Anakartınızın modeli nedir ?

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
sistem i5 3470
gtx 1050ti

sistemde güç tuşuna basıyorum açılıyor gibi kasaya güç geliyor fakat bioss gelmeden kendi kendine kapanıyor neden kaynaklı olabilir işlemciyi intel pentinium serisinden buna geçirdim lütfen hızlıca yardım eder Misiniz
Bios'u güncellediniz mi? eski işlemciyi takıp anakartın biosunu güncelleyin. Sonrasında yeni işlemciyi takın

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayar ilk başta açılıyor ise bios dan kaynaklı değildir, işlemci desteklemese hiç açılmaz.

Güç kaynağı ne ve kaç W ?

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartınızın modeli nedir ?
hocam şuan kasanın uanında değilim ve tam modeli hatırlamıyorum işlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir bilgisayarcıya götürdük bakım vs gereği orda w8 yapmışlar tekrar w10 a çevirirken böyle oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar ilk başta açılıyor ise bios dan kaynaklı değildir, işlemci desteklemese hiç açılmaz.

550w

hocam bilgisayar açılıyor ama biosa bile gelemiyor o derece

Bios'u güncellediniz mi? eski işlemciyi takıp anakartın biosunu güncelleyin. Sonrasında yeni işlemciyi takın
eski işlemciyle sorunsuz açılır mı peki

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
hocam şuan kasanın uanında değilim ve tam modeli hatırlamıyorum işlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir bilgisayarcıya götürdük bakım vs gereği orda w8 yapmışlar tekrar w10 a çevirirken böyle oldu

550w

hocam bilgisayar açılıyor ama biosa bile gelemiyor o derece

eski işlemciyle sorunsuz açılır mı peki
Hocam sizin sorununuz farklı olabilir bilemiyorum. İsterseniz bir deneyin.
"İşlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir bilgisayarcıya götürdük bakım vs gereği orda w8 yapmışlar tekrar w10 a çevirirken böyle oldu"
bu mesajınızı da bence konunun açıklamasına yazın.

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
Hocam sizin sorununuz farklı olabilir bilemiyorum. İsterseniz bir deneyin.
"İşlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir bilgisayarcıya götürdük bakım vs gereği orda w8 yapmışlar tekrar w10 a çevirirken böyle oldu"
bu mesajınızı da bence konunun açıklamasına yazın.
yazdım hocam

sizce eski işlemciyi taksam açıkır mı

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
yazdım hocam

sizce eski işlemciyi taksam açıkır mı
Hocam o güç kaynağından kaynaklı olabilir. Diğer arkadaşın dediği gibi. Ben işlemcinizi değiştirdiğiniz için pc açılmıyor zannetmiştim. Fakat sizin bilgisayar; Bios'a bile gelemeden kapanıyormuş.

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
Hocam o güç kaynağından kaynaklı olabilir. Diğer arkadaşın dediği gibi. Ben işlemcinizi değiştirdiğiniz için pc açılmıyor zannetmiştim. Fakat sizin bilgisayar; Bios'a bile gelemeden kapanıyormuş.
hocam ne yapmamız gerekiyor yoksa parça degisimi fln şart mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,479
Üyeler
147,888
Son üye
Husyildirim
Top Bottom