Neler Yeni

PC Alacağım gtx 1650 mi rtx 3050 mi RX6600 mı

Can...

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ADAA01DH SAMT
Mimarlık son sınıfa geçtim 3yıldır kullandığım pc yi göstereyim önce

kullandığım programlar autocad 3ds max sketch up adobe photoshop bazen revit ve rhino aslında temel modelleme işlerimi vs. hala görüyor ama 3ds max de vrayle render alıyorum artık iş çığrından çıktı çok zaman kaybettiriyor bana 1 deneme render bile 30dk mı almaya başladı düşük ve piksel ayarlarda o yüzden yeni sistem alacağım 15 bin TL yi geçmeyen hafıza kartı pek önemli değil bu leptopu kullanacağım. Alacağım sistemde render alacağım sadece 2 3 saat render alacak full artık kaç kare render alırsa, işin ısınması falan var leptoplardan az çok anlıyorum bu pc ninde içinden geçmişimdir 8milyonluk polygon sahne falan render aldığım oldu bir ton proxy vardı, tasarımla uğraşan falan varsa az çok anlar neyse biraz göz gezdirdim fikirleriniz benim için değerlidir, hangi sistem alayım sizce biraz acelem var portfolyo yapıyorum render alamıyorum şuan aşağıya bırakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
https://www.incehesap.com/goliath-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37447/ bunlar kasa sistemler bir de leptop düşündüklerim var
rx6600 alabilirsiniz ama acil değilse kapanyaları bekleyin pc hocası ve donanım arşiv sistem yaparsa iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,208
Üyeler
152,630
Son üye
fares68699
Top Bottom