Neler Yeni

pc alacam da GTA 5 i nasıl indireceğim o kadar internetim yok

THEZANI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail
Arkadaşlar para biriktiriyorum işte Asus Tuf a15 alacam almasına da şimdi pc yi aldıktan sonra ben bu bilgisayara nasıl GTA5 indireceğim ? bizim evde wifi yok nasıl ettikse getiremedik bi port yok diyorlar bi kutu yok diyorlar uğraştık uğraştık saldık artık babam dedi başlarım wifisine de internetine de yani internet işi baya baya sıkıntılı komşunun int de sınırsız değildi sanırsam 500gb civarı bi kotaları var neyse işte bilmiyorum ben bu pc ye nasıl gta 5 indiririm bilgisayarcılar halledebilir mi bu işi ?

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ebubekir usta
internet olmadan laptop kullanmayı unutun

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben internet kötüyken üninin kütüphanesinden indiriyordum. Laptopu interneti hızlı olan bir yere götürüp indirin.

THEZANI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk
internet olmadan laptop kullanmayı unutun
gta 5 indirip köşeye çekileceğim interneti bi böyle forumlar da soru soruyom cevap alıyom bide gördüğüm rüyaların anlamlarına bakıyorum :D yani şu oyunu indirsem tamamdır da nasıl indireceğim onu bilmiyorum bilgisayarcı indirebilir mi bana ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben internet kötüyken üninin kütüphanesinden indiriyordum. Laptopu interneti hızlı olan bir yere götürüp indi
Ben internet kötüyken üninin kütüphanesinden indiriyordum. Laptopu interneti hızlı olan bir yere götürüp indirin.
kaç saatte indirdin ?

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ebubekir usta
knk

gta 5 indirip köşeye çekileceğim interneti bi böyle forumlar da soru soruyom cevap alıyom bide gördüğüm rüyaların anlamlarına bakıyorum :D yani şu oyunu indirsem tamamdır da nasıl indireceğim onu bilmiyorum bilgisayarcı indirebilir mi bana ?
internet kafeye bilgisayarınızı götürün ve sorun büyük ihtimal sizden para alır oyunu yüklemek için bize danışabilirsiniz.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Ahmet Yıldırım
knk

Mesaj otomatik birleştirildi:
Gta indirmedim ama rdr2 ve god of war tomb raider tüm serilerini indirmiştim. 1.5 sene oldu tam hatırlamıyorum sanırım 45 - 50dk falandı. 400 mbps internet vardı hesapla işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,740
Üyeler
154,278
Son üye
ynggg
Top Bottom