Neler Yeni

Çözüldü✓ PC almak istiyorum ama ne kadar elektrik yakacanida bilmek istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
Yeni PC toplamak istiyorum elektrik faturasına etkisini bilmekte RX 6700xt veya RX 6800xt kullanmayı işlemci olarak da ryzen 5 5600x kasa ve benzeri şeylerde RGB olmasını power suply de 750w Luk bir psu almayı düşünüyorum bunlar ne kadar elektrik harcar saatlik ve aylik

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
günde ne kadar süre takılacaksın bilgisayarda
Daha almadım almayı düşünüyorum büyük ihitmalle günde 5 yada 6 saat geçiririm haftanın her günü değil tabii ki 3 4 günü büyük ihtimalle bide oyun yüklerken falan baya açık birakirim

alkolikpanda

80+ Bronze
bilgisayar haricinde evinde elektrik masrafını sayarsak hepsi birlikte toplam 200 TL civarı gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta 250 TL de sen ona

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman

alkolikpanda

80+ Bronze
imkansız kanka o kadar yakması elektrik yakma hesapları var biraz arat
SEN ÖYLE SAN

yani şöyle ki benim sistem de aynı arkadaşın sistemi gibi hafta içi 5-6 saat hafta sonları 8-9 saat açık , televizyon var lamba var çamaşır makinesi var buzdolabı var su sebili var derin dondurucu var ailemle yaşıyorum evde 4 kişiyiz bize 350 TL geliyor ay sonu burdan aşağı yukarı sana ne kadar geleceğini hesap edebilirsin

Ygtkrcaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
yiğit karaca
SEN ÖYLE SAN

yani şöyle ki benim sistem de aynı arkadaşın sistemi gibi hafta içi 5-6 saat hafta sonları 8-9 saat açık , televizyon var lamba var çamaşır makinesi var buzdolabı var su sebili var derin dondurucu var ailemle yaşıyorum evde 4 kişiyiz bize 350 TL geliyor ay sonu burdan aşağı yukarı sana ne kadar geleceğini hesap edebilirsin
watmetre kullana bilirsiniz

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
SEN ÖYLE SAN

O 350liranin 250lirasi bilgisayardan mı geliyo? Adam pcnin o kadar yakmasina imkansz demiş senin faturanın büyük kısmı bilgisayar dışındaki aletlerden zaten

Top Bottom