Neler Yeni

pc bakım yaptırmak istiyorum öneriniz var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdoğan
Merhaba ben pcme bakım yaptırmak istiyorum ve işlemcinin termal macununu da değiştirmek istiyorum Ryzen 5 2600x var stock fanlı mesela rainbow oynarken 95 dereceleri vs görüyor medium high grafikler arası. Çok detaylı bakım yapan herhangi bir işletme dükkan tarzı bildiğiniz bir yer var mı Ankara da yaşıyorum birde benim ekran kartım rx570 8gb rog strix modeli backplate olmadığı içinde çok toz tuttu arkası o yüzden çok iyi temizleyen bir yer arıyorum sizce nasıl yapabilirim etrafımda çevremde de bu işlerden anlayan güvenebileceğim insan da yok yardımcı olursanız sevinirim.

Mustafaer

80+ Bronze
Merhaba ben pcme bakım yaptırmak istiyorum ve işlemcinin termal macununu da değiştirmek istiyorum Ryzen 5 2600x var stock fanlı mesela rainbow oynarken 95 dereceleri vs görüyor medium high grafikler arası. Çok detaylı bakım yapan herhangi bir işletme dükkan tarzı bildiğiniz bir yer var mı Ankara da yaşıyorum birde benim ekran kartım rx570 8gb rog strix modeli backplate olmadığı içinde çok toz tuttu arkası o yüzden çok iyi temizleyen bir yer arıyorum sizce nasıl yapabilirim etrafımda çevremde de bu işlerden anlayan güvenebileceğim insan da yok yardımcı olursanız sevinirim.
Çok iyi bilgisayarcılar yok tavsiyem mx-4 termal macununu almanız youtubeden termal macun değiştirme videolarına bir bakın isterseniz kötü bir şey olursa sorumluluk kabul etmem :)

En İyi Cevap
3
Bence kendin yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence kendin yap.
hocam kasa çok tozlu ayrıyetten dediğim gibi ekran kartının backplate'ine full toz yapışmış uzaktan fön makinesi tutunca bile etki etmiyor youtube da görmüştüm sıvı tarzı bir şey ile temizliyolardı öyle kartı öbür türlü olsa kendim yaparım ama böyle olunca insan kendiside fazla bilgisi olmayınca yapamıyor maalesef.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,753
İsim
Oğuz Oğuz
Nerde oturuyorsun haritalardan yorumu iyi yer bakıyım.

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,368
İsim
Hamza Ziya Üstün
İzopropil alkolle temizlerler. Birkaç video ile işi çözersin bence kendin yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdoğan
Çok iyi bilgisayarcılar yok tavsiyem mx-4 termal macununu almanız youtubeden termal macun değiştirme videolarına bir bakın isterseniz kötü bir şey olursa sorumluluk kabul etmem :)
hocam macun değiştirme hallolurda benim asıl sıkıntım şu ekran kartını temizlemek fön makinesi falanda işlemiyo tozlar yapışmış hocam onu bi çözebilsem gerisi hallolur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerde oturuyorsun haritalardan yorumu iyi yer bakıyım.
hocam Ankaranın herhangi bir yeri olur merkezdeki ulaşım sıkıntı olmaz benim için teşekkürler

Can...

80+ Platinum
ondan sonra fp pro ya giden bilinçsiz tamir çabaları gibi olsun uğraşsın bir ton o iş öyle olmaz knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdoğan
ondan sonra fp pro ya giden bilinçsiz tamir çabaları gibi olsun uğraşsın bir ton o iş öyle olmaz knk
aynen hocam o yüzden profesyonel birine götürmek istiyorum öbür türlü dediğiniz gibi oluyor eski pcmde bu yüzden çok dert çekmiştim.

Can...

80+ Platinum
aynen hocam o yüzden profesyonel birine götürmek istiyorum öbür türlü dediğiniz gibi oluyor eski pcmde bu yüzden çok dert çekmiştim.
izmir de olsan işinin ehli bilgisayarcım var o hallederdi bende yapıyorum fakat işletmem vs olmadığı için sorumluluk alıp iş almıyorum al sat ürünlerime yapıyorum bakımı bozarsam da zararı bana ztn

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdoğan
izmir de olsan işinin ehli bilgisayarcım var o hallederdi bende yapıyorum fakat işletmem vs olmadığı için sorumluluk alıp iş almıyorum al sat ürünlerime yapıyorum bakımı bozarsam da zararı bana ztn
yine de teşekkür ederim hocam mesajlarınız için :peepokalp:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,848
Üyeler
157,291
Son üye
Nexul
Top Bottom