Neler Yeni

pc bir anda donması ve klavye monitör mose gitme sorunu ?

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
MERHABA, arkadaşlar dün başıma bir olay geldi ve neden olduğunu anlamadım ilk aldığımdada 1 kere olmuştu çok takmadım ve dünde aynısı oldu pcm bir anda video izlerken dondu ve 4-5 saniye kadar donuyor ve bir anda gidiyor monitör,kalvye,mouse ışıkları gidiyor işlemci ışığı soluyor ve kasa hala açık elektrik var herçey dönüyor ve çalışıyor sonradan reset tuşuna bastığım zaman tekrar normal bir şekilde açılıyor sorunun ekran kartı olacağını düşündüm ama sizce neden olabilir şimdiden teşekkürler.
RX 570 sapphıre ıtx
ryzen 3 2300x
a320m s2h
8gb ram
adata su ssd 240 gb (win içinde kurlu )
aerocool 500w vx plus power yeni alındı

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
OCCT testi yap sorun ram veya ekran kartıdır .

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Jacques

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihat Çetin
MERHABA, arkadaşlar dün başıma bir olay geldi ve neden olduğunu anlamadım ilk aldığımdada 1 kere olmuştu çok takmadım ve dünde aynısı oldu pcm bir anda video izlerken dondu ve 4-5 saniye kadar donuyor ve bir anda gidiyor monitör,kalvye,mouse ışıkları gidiyor işlemci ışığı soluyor ve kasa hala açık elektrik var herçey dönüyor ve çalışıyor sonradan reset tuşuna bastığım zaman tekrar normal bir şekilde açılıyor sorunun ekran kartı olacağını düşündüm ama sizce neden olabilir şimdiden teşekkürler.
RX 570 sapphıre ıtx
ryzen 3 2300x
a320m s2h
8gb ram
adata su ssd 240 gb (win içinde kurlu )
aerocool 500w vx plus power yeni alındı
Hocam aynı sorun bende de oluyor. Sorunun neyden kaynaklı olduğunu bulabildiniz mi ?

Dochas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Umut Can Dadaş
Knk aygıtlarını (ekran kartı vb) güncel değilse güncelle ve iyi bir temizleme (program ile olabilir) yap. Kasanın içini de temizlemen performansı artıracaktır

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk aygıtlarını (ekran kartı vb) güncel değilse güncelle ve iyi bir temizleme (program ile olabilir) yap. Kasanın içini de temizlemen performansı artıracaktır
halletim hocam kartı sattım kurtuldum :D

Top Bottom