Neler Yeni

PC çalışıyor ama görüntü yok, klavye ve mouse ışıkları da iptal

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Güney Eroğlu
Herkese merhaba,

4070ti ekran kartım var. Biraz önce Valorant oynarken ekrandaki görseller bir anda birbirine girdi ve renkler sapıttı sonrasında da ekranım gitti. PC çalışmaya devam ediyordu. Mouse, klavye ve kulaklık da gitti. Kapattım, geri açtım. Kasa çalışıyor, her şey dönüyor ama diğer her şey çalışmıyor. PC açılmıyor. Ekran kartı yanmış olamaz yani, yok daha neler. 2 ay oldu olmadı PC’yi alalı. Fikri olan, yardımcı olabilecek var mı? Ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek ya da fikir verebilecek birisi yok mu? Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Herkese merhaba,

4070ti ekran kartım var. Biraz önce Valorant oynarken ekrandaki görseller bir anda birbirine girdi ve renkler sapıttı sonrasında da ekranım gitti. PC çalışmaya devam ediyordu. Mouse, klavye ve kulaklık da gitti. Kapattım, geri açtım. Kasa çalışıyor, her şey dönüyor ama diğer her şey çalışmıyor. PC açılmıyor. Ekran kartı yanmış olamaz yani, yok daha neler. 2 ay oldu olmadı PC’yi alalı. Fikri olan, yardımcı olabilecek var mı? Ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek ya da fikir verebilecek birisi yok mu? Ne yapmalıyım?
bilgisyar çalışıyormu şuan sorunu çözdünmü

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Zekeriya Özal KARA
bilader anakartın gitmis olması yüksek ama bir sürü ihtimal var daha 2 ay olduysa bi garantiye vermeni tavsiye edrim çünkü şu sıralar en güvenilir pc nin kendi servisi umarım yararlı olmuştur

Top Bottom