Neler Yeni

Pc çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
Hocam anakartta olabilir sorununuz ateşleme yapmıyodur belki güç devresi dedikleri biryer var orası bozulmuş olabilir ama siz yine bütün kabloları deneyin yerine oturtmayı belki kablo felan çıkmıştır
Anakarttan çıkan 1 kısa bip sesi sorun yok anlamına geliyormuş neyde sorun olabilir ki o zaman

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Ekran kartına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem hdmi hemde dp kablolarıyla denedim olmadı
O zaman benim bildiğim yapılabilecek bir şey kalmadı ne yazık ki. Bir şeyi yanlış bağlamış olman çok muhtemel. Anakarta bağladığın kabloları kontrol et istersen

Uğur4040

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Uğu
Anakarttan çıkan 1 kısa bip sesi sorun yok anlamına geliyormuş neyde sorun olabilir ki o zaman
Hocam büyük ihtimal ramde bozulmuş olabilir isterseniz en iyisi bir bilgisayarcıya götürün

Eski laptopta denedim çalışıyordu
Hocam ya yanlış bir bağlantı var yada ram bozuldu çünkü çoğu şeyi kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz eğer başka bir ram takip deneme imkanınız varsa öyle deneyin

Eski laptopta denedim çalışıyordu
Hocam ya yanlış bir bağlantı var yada ram bozuldu çünkü çoğu şeyi kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz eğer başka bir ram takip deneme imkanınız varsa öyle deneyin q

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
Hocam büyük ihtimal ramde bozulmuş olabilir isterseniz en iyisi bir bilgisayarcıya götürün

Hocam ya yanlış bir bağlantı var yada ram bozuldu çünkü çoğu şeyi kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz eğer başka bir ram takip deneme imkanınız varsa öyle deneyin

Hocam ya yanlış bir bağlantı var yada ram bozuldu çünkü çoğu şeyi kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz eğer başka bir ram takip deneme imkanınız varsa öyle deneyin q
Farklı bir ram takıp deneme imkanim malesef yok.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
16935872008357413495931741565110.jpg

Bilgisayarcıya götürün hocam o çözer yada forumdaki başka arkadaşlar yardımcı olabilir
Daha yeni farkettim pc çalışıyorken güc düğmesinin hemen sağındaki led ışıklarından üstteki mavi alttakide kırmızı yanıyordu simdi mavi yanıyor ama kırmızı yanmıyor

Uğur4040

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Uğu
Alıntıyı görüntüle

Daha yeni farkettim pc çalışıyorken güc düğmesinin hemen sağındaki led ışıklarından üstteki mavi alttakide kırmızı yanıyordu simdi mavi yanıyor ama kırmızı yanmıyor
Hocam benim bildiğim Kırmızı hard disk veya SSD'nin çalıştığını, mavi ise bilgisayarın çalıştığını gösterir.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert
Hocam benim bildiğim Kırmızı hard disk veya SSD'nin çalıştığını, mavi ise bilgisayarın çalıştığını gösterir.
Kırmızı yanmıyor galiba ssd yada hdd çalışmıyor

Uğur4040

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Uğu
Kırmızı yanmıyor galiba ssd yada hdd çalışmıyor
Sorun ordan kaynaklı olabilir ozaman başka bir depolama cihazı takın deneyin yada eski laptop HDD varsa eğer düzgün calışıyosa onu takabilirsiniz idarelik

Sorun ordan kaynaklı olabilir ozaman başka bir depolama cihazı takın deneyin yada eski laptop HDD varsa eğer düzgün calışıyosa onu takabilirsiniz idarelik
Tabi içinde Windows kuruluşa sıkıntı olucaktır haberjniz olsun

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
sefa mert

Tabi içinde Windows kuruluşa sıkıntı olucaktır haberjniz olsun
Şimdi yeni bir şey farkettim pc de güç kaynağının şalteri kapalı bile olsa ara sıra saniyelik anakarttın üzerindeki ledler ve ekran kartının üzerindeki led yanıp sönüyor böyle birşeyle karşılaştınız mı acaba.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Ramin bozulmuş olabilir veya harddisk/ssd bozulmuş olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR