Neler Yeni

pc de wifi ile düşük performans alıyorum

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kadir
arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum ama pc de wifi kullanıyorum ve 50 mbps internetin sadece 10 mbps sini görebiliyorum bunun bir çözümü yokmu yapabileceğim bir şey ethernet kablosuna geçmem zor çünkü wifi yan oda da toplasak pc ile modemin arasında 5 metre filan vardır ama çekmiyor telefonda aynı noktada daha iyi performans alıyorum

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Sefa
Konu doğru yerde. Kullandığın wi-fi alıcısının markası modeli nedir? Anakarta entegre bir şey mi kullanıyorsun yoksa? Ya da direkt laptop mu kullanıyorsun

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu doğru yerde. Kullandığın wi-fi alıcısının markası modeli nedir? Anakarta entegre bir şey mi kullanıyorsun yoksa? Ya da direkt laptop mu kullanıyorsun
masaüstü pc kullanıyorum hepsiburadanda birtane wifi aparatı aldım antenli onu kullanıyorum markasını hatırlamıyorum ama üstünde M harfi var

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Sefa

Ekler

• IMG_0462.png
    IMG_0462.png
    1.2 MB · Hit: 9

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Sefa
nasıl buldun :D helal valla evet o
Sitedeki en düşük puanlı adaptör bulmak zor olmadı :D sorun gayet açık sanırım bu mesajımdan. Çok yüksek ihtimalle adaptörden kaynaklanıyor. En sağlıklı yöntem kablo çekmek. Zaten 5 metre var demişsin modem ve pc arasında, istersen 5 metrelik güzel bir kablo önereyim

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum ama pc de wifi kullanıyorum ve 50 mbps internetin sadece 10 mbps sini görebiliyorum bunun bir çözümü yokmu yapabileceğim bir şey ethernet kablosuna geçmem zor çünkü wifi yan oda da toplasak pc ile modemin arasında 5 metre filan vardır ama çekmiyor telefonda aynı noktada daha iyi performans alıyorum
aldığın wifi alıcısının marka modeli nedir eğer usb ise normal

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitedeki en düşük puanlı adaptör bulmak zor olmadı :D sorun gayet açık sanırım bu mesajımdan. Çok yüksek ihtimalle adaptörden kaynaklanıyor. En sağlıklı yöntem kablo çekmek. Zaten 5 metre var demişsin modem ve pc arasında, istersen 5 metrelik güzel bir kablo önereyim
ya şuan kablo çekemem çünkü çekersem kablo 2 kapının arasından geçiyor ve kapıyı kapatıyorlar o yüzden o kablo da git gide kesilir idareten yapabilceğim bir şey yokmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

aldığın wifi alıcısının marka modeli nedir eğer usb ise normal
yukarda fotoğrafı var

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
ya şuan kablo çekemem çünkü çekersem kablo 2 kapının arasından geçiyor ve kapıyı kapatıyorlar o yüzden o kablo da git gide kesilir idareten yapabilceğim bir şey yokmu

yukarda fotoğrafı var
daire sisze mi ait

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı

yukarda fotoğrafı var
duvara delik aç ya da tavanın üst kısımlarından dolaştır

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Sefa

yukarda fotoğrafı var
Kablo kapının altından geçiyor ben uzun süredir öyle kullanıyordum hiç sorun çıkmadı. Belki süpürgeliğin altından da geçirebilirsin. Kablo kesinlikle istemiyorsan kaliteli bir Wi-Fi alıcısı hir süreliğine idare eder ancak online oyunlarda falan ciddi sorun çıkarır

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kadir
duvara delik aç ya da tavanın üst kısımlarından dolaştır
ev benim değil

Kablo kapının altından geçiyor ben uzun süredir öyle kullanıyordum hiç sorun çıkmadı. Belki süpürgeliğin altından da geçirebilirsin. Kablo kesinlikle istemiyorsan kaliteli bir Wi-Fi alıcısı hir süreliğine idare eder ancak online oyunlarda falan ciddi sorun çıkarır
zaten şuankiyle cs 2 oynayamıyorum bile kablo kapının altından geçmesi imkansız 50 yıllık daire olduğu için kapı yerle sıfıra sıfır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,512
Üyeler
149,223
Son üye
gkmen
Top Bottom