Neler Yeni

PC donup kalıyor kendini resetliyor ne yapmam gerek?

Smile_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Bugün pc ye format atmak istedim format atarken disk oluşturma bölümüne kadar geldim orayı geçtim format başladı başladıktan 30 saniye kadar sonra bilgisayar kendini resetledi baştan başladı bu sefer disk bölümündeyken res attı

Neyse bi şekilde format attım masaüstü geldi bu seferde bilgisayar donup kaldı, kapatıp açtım yine bi 2-3 dk içinde pc dondu kaldı ve yine kendi kendine reset atmaya devam etti bu durumu bilen yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efe Funda
Windows ekranına gelince usb yi çıkartın, usb yi çıkartmadıgınız ıcın kısır dongüye giriyor.

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yusuf Beyaz
Windows kurulum dosyaları zarar görmüş olabilir. Yeni Windows kurulum dosyasını USB üzerinden pcye bağlayarak BİOS üzerinden tekrar formatlayın

Smile_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows ekranına gelince usb yi çıkartın, usb yi çıkartmadıgınız ıcın kısır dongüye giriyor.
Ha yok onu biliyorum sorun o değil formatı bitirdim usb yi çıkardım bu seferde pc açıkken resliyor donuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows kurulum dosyaları zarar görmüş olabilir. Yeni Windows kurulum dosyasını USB üzerinden pcye bağlayarak BİOS üzerinden tekrar formatlayın
2 farklı usb ile w10 ve w11 denedim aynı :(

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Murat Cemal
hdd ya da ssd ile alakalı bir sorun olabilir. onları kontrol etmenizi öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,705
Üyeler
140,688
Son üye
medyumik
Top Bottom