Neler Yeni

Yardım Pc Ekrana Görüntü Gelmiyor

Burogel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
burogel
Merhaba arkadaşlar.Yaklasik 2 haftada bir bu problem oluyor.Pcyi açıyorum tüm fanlar ışıklar çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.Bios pilini sökup takıyorum veya ramlerin yerini değiştiriyorum problem düzeliyor.Ancak çok sık olmaya başladı.Bugün 2. kez oldu ve artık bir problem olduğunu düşünüyorum.Sizce problem hangi parçadadir?Sistem Da sistem 2.Garantisi devam ediyor her şeyin.

UT7B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dddddd
Merhaba arkadaşlar.Yaklasik 2 haftada bir bu problem oluyor.Pcyi açıyorum tüm fanlar ışıklar çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.Bios pilini sökup takıyorum veya ramlerin yerini değiştiriyorum problem düzeliyor.Ancak çok sık olmaya başladı.Bugün 2. kez oldu ve artık bir problem olduğunu düşünüyorum.Sizce problem hangi parçadadir?Sistem Da sistem 2.Garantisi devam ediyor her şeyin.
Aynısı bendede oluyordu kapat aç falan yaptım bişeyler yaptım sonra görüntü geldi neden oldu hiçbir fikrim yok 1 kere oldu bidaha olmadı Laptopu alalı daha 3 ay falan oldu sebebini yazan olursa söylersin

Burogel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
burogel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açmasına açabiliyorum pili sökerek veya ramlari çıkartıp takarak ama artık çok sık olmaya başladı.Parçalardan birinde bir problem olduğu kesin.Ama hangisi?

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kankam ben yardım ederim basit o

Top Bottom