Neler Yeni

Çözüldü✓ pc ekranı donup kalıyor ve kulaklığımdaki ses cızırtılı gelmeye başlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Şentürk
pc nin ekranı donuyor ve ses bir anda cızırtılı gelmeye başlıyor (kasadan gelen cızırtı değil) benchmark testi yaptım parçalar da sorun yok gibi gözüküyor sorun nedir çözemedim arada sırada oluyor bu reset atınca geçiyor sistem:
h510m-a
rtx 3050
i5 11400f
3200mhz 16gb ram

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
pc nin ekranı donuyor ve ses bir anda cızırtılı gelmeye başlıyor (kasadan gelen cızırtı değil) benchmark testi yaptım parçalar da sorun yok gibi gözüküyor sorun nedir çözemedim arada sırada oluyor bu reset atınca geçiyor sistem:
h510m-a
rtx 3050
i5 11400f
3200mhz 16gb ram
windows bozuk olabilir ssd veya hdd sorunlu olabilir driver bozukluğu

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Şentürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows bozuk olabilir ssd veya hdd sorunlu olabilir driver bozukluğu
pc yi yaklaşık 1 ay önce topladım ssdnin bozuk olucağını düşünmüyorum windows lisansını henüz almadım ondan dolayı olabilir mi

SerhatCC

80+ Bronze
bir keresinde hard diskim arızalanmıştı ve mavi ekrandan önce oyunum donmuş ses dıttttttt diye takılı kalmıştı disk arızası yada anakartla ilgili olabilir diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Şentürk
bir keresinde hard diskim arızalanmıştı ve mavi ekrandan önce oyunum donmuş ses dıttttttt diye takılı kalmıştı disk arızası yada anakartla ilgili olabilir diye düşünüyorum
bende ekran olan ekranda donup dinlediğim şarkı cızırtılı gelmeye başlıyor kasanın reset tuşuna basınca geçiyor sorunu çözeyim de nere de olursa olsun garantiye gönderilir sorun değil

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
pc yi yaklaşık 1 ay önce topladım ssdnin bozuk olucağını düşünmüyorum windows lisansını henüz almadım ondan dolayı olabilir mi
1 ay önce almış olmanız önemli değil kronik sorunlu veya bozuk gelmiş olabilir bilemeyiz :) her zaman temkinli olmak gerekir pc sorunlarında deneme yanılma yoluyla ilerlersiniz yazılımsal değil ise donanımları tek tek deneyerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Şentürk
1 ay önce almış olmanız önemli değil kronik sorunlu veya bozuk gelmiş olabilir bilemeyiz :) her zaman temkinli olmak gerekir pc sorunlarında deneme yanılma yoluyla ilerlersiniz yazılımsal değil ise donanımları tek tek deneyerek
evet haklısınız konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırdım ve pc me bir tarama yaptım sorun 2 gündür tekrarlamıyor (günde 1 defa olurdu) sanırım yazılımsal bir sorundu.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,097
İsim
Mert Can Ergün
Kitlenme gibi mi oluyor oyun yada internette video izlerken oluyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Şentürk
Kitlenme gibi mi oluyor oyun yada internette video izlerken oluyor mu ?
arkadan şarkı dinleyip internette dolaşırken başıma geliyordu şarkının sesi cızırtılı gelmeye başlayıp ekran donuyordu

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
h510m-a
rtx 3050
i5 11400f
3200mhz 16gb ram
win hangisinde kuruluysa onda sorun vardır yani depolamanda sıkıntı vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

h510m-a
rtx 3050
i5 11400f
3200mhz 16gb ram
o cızırtı sesi hdd kafa vuruyor olabilir

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
hdd yok sistemde
valla o zaman o sesi bilmiyorum neden ama ssd dine dikkat et başka şeylerden olma ihtimali düşük mantıklı düşününce sorun depolama gibi donma takılma vs gibi şeyler depolama yapar diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,295
Üyeler
151,373
Son üye
ayiifosho
Top Bottom