Neler Yeni

pc gta 5 kaldırırmı ???

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
işlemci q8400
ekran kartı hd 5450 1 gb
4 gb ram
ssd
sizce kaldırırmı pc

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
ibrahim ahıskalı
yok acmaz

yigido7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
Ben 2. Nesil i5 2 GB ekran kartı 8 GB ram 1080 pde en düşük ayarlarda 30 fps civarı 720 p de akıcı bir şekilde oynamıştım yazdığın işlemciyi bilmiyorum .Oyunu açsa bile kasmaktan oynanmaz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,165
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
işlemci q8400
ekran kartı hd 5450 1 gb
4 gb ram
ssd
sizce kaldırırmı pc
Ekran kartı değiştir Rami minimum 6 yap açar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 2. Nesil i5 2 GB ekran kartı 8 GB ram 1080 pde en düşük ayarlarda 30 fps civarı 720 p de akıcı bir şekilde oynamıştım yazdığın işlemciyi bilmiyorum .Oyunu açsa bile kasmaktan oynanmaz
Ekran kartın kotu ise oynatmaz ama i5 2. Nesil oynatır. İyi bir işlemci getek sadece.

Açmaz ana menuyu bile zor gösterir beğeni atarsanız sevinirim 80+ az kaldı :)
Ana menüyü bile zor görür abartı olmuş bir iki ufak geliştirme ile oynar.

500 600 TL minimum civarı harcarsan pcye oynarsın. Ekran kartı + ram için o da. Çıkan kartı sattığını düşünürsek sana 400e falan gelir.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Ekran kartı değiştir Rami minimum 6 yap açar.

Ekran kartın kotu ise oynatmaz ama i5 2. Nesil oynatır. İyi bir işlemci getek sadece.

Ana menüyü bile zor görür abartı olmuş bir iki ufak geliştirme ile oynar.
1 gb vram 2007 model cod mw için bile yetersiz kalıyor gta 4 oynar ama az fazla keyif almaz 720 p low ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
1 gb vram 2007 model cod mw için bile yetersiz kalıyor gta 4 oynar ama az fazla keyif almaz 720 p low ?
HD 6850 GTA online rahatlıkla oynatıyor athlon 640 ile denedim en son işlemci olarak.

Bir oyunu farklı bir oyun ile kıyaslamak çok yanlış ayrıca her oyunun standartları ve türü dolayısıyla verdiği fps farklı.

HD 6850 q8400, ek olarak video kaydı dolayısıyla da fps dususu var onu da hesap et.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
HD 6850 GTA online rahatlıkla oynatıyor athlon 640 ile denedim en son işlemci olarak.

Bir oyunu farklı bir oyun ile kıyaslamak çok yanlış ayrıca her oyunun standartları ve türü dolayısıyla verdiği fps farklı.
Başka oyun gta 5 açmaz 4 açar dedim şu an gta 4 daha iyi diyen bi kesim oyuncu var öyle bi söyledinki acaba minecraftta gta oynamı dedim diye baktım mcde bile kasıyor benim önceki sisteme hemen hemen yakınlar bende kullandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Başka oyun gta 5 açmaz 4 açar dedim şu an gta 4 daha iyi diyen bi kesim oyuncu var öyle bi söyledinki acaba minecraftta gta oynamı dedim diye baktım mcde bile kasıyor benim önceki sisteme hemen hemen yakınlar bende kullandım
Önceki sistemdeki ekran kartın ne acaba? Ayrıca ben GTA 4 ve 5ten bahsetmedim. Cod mw ve GTA 5ten bahsediyorum. Sende kasmasinin bir çok nedeni olabilir bunlardan biri de ekran kartınin gücü. Ekran kartın 2 GB olabilir am kotu bir chipsete sahipse isterse 10 GB olsun fark etmez.

Bahsedilen sisteme yakın çok sistem topladım ezbere konuşmuyorum ben de.

GTA 5 zaten minimum sistem gereksinimi olarak HD 4xxx ve gt9800 ekran kartı işlemci olaraktan phenom 9850 ya da q6600 istiyor. Bir ekran kartı değişimi ve ram eklemesi ile rahatlıkla oynar. Zorlasa ram eklemeden bile oynar.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Önceki sistemdeki ekran kartın ne acaba? Ayrıca ben GTA 4 ve 5ten bahsetmedim. Cod mw ve GTA 5ten bahsediyorum. Sende kasmasinin bir çok nedeni olabilir bunlardan biri de ekran kartınin gücü. Ekran kartın 2 GB olabilir am kotu bir chipsete sahipse isterse 10 GB olsun fark etmez.

Bahsedilen sisteme yakın çok sistem topladım ezbere konuşmuyorum ben de.
Cod mw nin oyunun menüsüne gelmen için 2gb vram istiyor dedim onun yerine gta 4 oyna dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Cod mw nin oyunun menüsüne gelmen için 2gb vram istiyor dedim onun yerine gta 4 oyna dedim
Cod mw ile GTA 5 farklı tarzda farklı yapıya sahip oyunlar dostum demek istediğim bu. Adam 5 i sormuş ki 5i de oynayabilir biraz zorlar ise. Hiç açmaz demek menüye bile giremezsin demek yanlış bilgilendirme oluyor.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Cod mw ile GTA 5 farklı tarzda farklı yapıya sahip oyunlar dostum demek istediğim bu. Adam 5 i sormuş ki 5i de oynayabilir biraz zorlar ise. Hiç açmaz demek menüye bile giremezsin demek yanlış bilgilendirme oluyor
Nasıl zorlasın attıgın testte 2 gb vram kullanılıyor 30 görüyo yarısını alsa 15 fps oynamak için 60 gb civarı yüklenirmi diyim boş yere yükler zorlasa 20 fps alsa bile keyif alamaz gta 4 te 45 fps acar diye biliyorum en azından hem benzer hem keyif alır

Top Bottom