Neler Yeni

🤫PC HOCASI GOAT SİSTEMİNİ BİLEN ADAM 🤫

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
Tahmin etmiş olabilir arkadaşlar 4070s li gelecek demek zor değil kendi arkadaşlarıma bende 4070s gelecek dedim büyütmeye gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Tahmin etmiş olabilir arkadaşlar 4070s li gelecek demek zor değil kendi arkadaşlarıma bende 4070s gelecek dedim büyütmeye gerek yok
Adam modele kadar bilmiş nasıl olabilir. Hem de sadece ekran kartı değil çoğu bileşeni.

Konuyu açma amacın neki?
Öylesine amaç olmasimi lazim yaw :) nedir bu sizdeki karın ağrısı herşeye bir kılıf bulmalar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamı ifşa etme amacın ne?
Öylesine amaç olmasimi lazim yaw :) nedir bu sizdeki karın ağrısı herşeye bir kılıf bulmalar?

Belki adam aralarında problem olmasın diye değiştirmiştir sende adamı direkt ifşa etmişsin bir amaç yok bu konuyu açmakta bencede
Problem olacaksa niye paylaştı? Benmi dedim paylaş diye :) ne garip adamlarsiniz yaw

Son düzenleme:

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet

Problem olacaksa niye paylaştı? Benmi dedim paylaş diye :) ne garip adamlarsiniz yaw
Arkadaş iyilik yapıp merak gidermek açısından paylaşmış sonrasında adını değiştirmiş dostum, olay burada neden sonrasında konu açıp adamı reklam ediyorsun hala yani eline geçen bir şey yok konudan arkadaşı silip bitiredebilirsin.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
yağız ahmet özdemir
Arkadaş iyilik yapıp merak gidermek açısından paylaşmış sonrasında adını değiştirmiş dostum, olay burada neden sonrasında konu açıp adamı reklam ediyorsun hala yani eline geçen bir şey yok konudan arkadaşı silip bitiredebilirsin.
Pch bu kadar hype yarattiktan sonra random birisi hype sondurup herseyi sondurmesi normal yani sence?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Adamın kimliğini gizlemek istediği belli paylaştıktan sonra ismini değiştirmiş senin yaptığın ne kadar doğru

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Deniz Bey
Boş post

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular