Neler Yeni

Öneri Pc için gamepad önerisi

Hanaz

80+ Gold
Yurt dışından alacağım o yüzden çok bi para mevzusu dönmeyecek

Ama bilgisayarımda bluetooth bağlantısı bulunmuyor haliyle bluetooth kullanamıyorum onun içinde bir çözüm yolu önerireniz sevinirim

Şuan elimde monster pusat clucht var kendi usb si var öyle kullanıyorum ama yatarak oynamayı sevdiğim için çok değil 35 40 cm uzaklaşınca delaylı basıyorum
Yani usb li önericekseniz bağlantı gücü iyi olsun 1 metreye kadar desteklesin yeter zaten.
ayrıca telefonada bağlayabileyim dead cells falan oynuyorum

Xbox 9.nesil düşünüyorum
Veya ps5 kolu alabilirim

Oynayacağım oyunlar :
(Çoğunlukla)Forza 5
Gow
Elden ring

xbox 9. nesil kesinlikle, bağlantı içinde normal 5.0 doungle alsanız yeterli

Doungle yi nasıl eşleştiricem peki hocam çok bilgim yok
hocam eşleştirmiyorsunuz. pc'de usb portuna takıyorsunuz anakartınızda bluetooth özelliği varmış gibi oluyor zaten. ayrı bir çabaya gerek yok

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,657
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Xbox 9. Nesil controller elimde var ben öneririm ama pil işini de unutma en az 4 şarj edilebilir pill öneririm

Xbox 9. Nesil controller elimde var ben öneririm ama pil işini de unutma en az 4 şarj edilebilir pill öneririm
Aynen hem şarjlı pil hemde pil şarj cihazı. Ben 8 pil aldım indirimde. 4 tanesini açtım kullanıyorum. Gamepad 2 tane pille çalışıyor. 2'sini kullanırken diğer 2'sini şarj ediyorum. Kesintisiz oynuyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,657
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Aynen hem şarjlı pil hemde pil şarj cihazı. Ben 8 pil aldım indirimde. 4 tanesini açtım kullanıyorum. Gamepad 2 tane pille çalışıyor. 2'sini kullanırken diğer 2'sini şarj ediyorum. Kesintisiz oynuyorum
Bende de 2 pil ve şarj aleti vardı eskiden 6 pil daha aldım 4 ü şarjlı duruyor biterse değiştiricem direkt

Bende de 2 pil ve şarj aleti vardı eskiden 6 pil daha aldım 4 ü şarjlı duruyor biterse değiştiricem direkt
Çok rahat oluyor böyle ve sınırsız şarj özelliği demek bu

Top Bottom