Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc için gamepad önerisi

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Ayn öyle yapın
Screenshot_20231220_174602_Banggood.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna vergi vs. Dahil dimi hocam

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut

Sez3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sezer Altınsoy
Merhabalar , PC için gamepad arıyorum. Xbox 9. Nesil alıcaktım fakat Bluetooth veya 2.4ghz ile kullanmak için ekstra bir dongle almam gerekiyormuş. Bunu gördükten sonra açıkçası fikrim değişti. Birde pilli olması bence bir dezavantaj şarjlı olsa daha iyi olur benim için.
Maksimum 4k bütçe ile 2 adet gamepad arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
kardo dualsense, dualshock, xboxgen9, logitech f310 hepsi var bende hertürlü dualsense ds4windows gibi basit bi programla hiç bir uyumluluk problemi kalmıyor. hertürlü her açıdan titreşim hassasiyet ergonomi şarjlı oluşu premium hissi gyro kullanımı sonynin oyunlarında özellikle haptic feedback, adaptive triggerlar hertürlü dualsense detay sorarsan tekrar cevaplarım
xbox gen9 parasını hak etmeyen bi kol dümdüz bi kol f310nun daha hassası yada konforlusu bi farkı yok duracell pil almak gerekiyor şarjlı ve şarj istasyonu piller için asla parasını hak etmiyor pişman oldum.

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
kardo dualsense, dualshock, xboxgen9, logitech f310 hepsi var bende hertürlü dualsense ds4windows gibi basit bi programla hiç bir uyumluluk problemi kalmıyor. hertürlü her açıdan titreşim hassasiyet ergonomi şarjlı oluşu premium hissi gyro kullanımı sonynin oyunlarında özellikle haptic feedback, adaptive triggerlar hertürlü dualsense detay sorarsan tekrar cevaplarım
xbox gen9 parasını hak etmeyen bi kol dümdüz bi kol f310nun daha hassası yada konforlusu bi farkı yok duracell pil almak gerekiyor şarjlı ve şarj istasyonu piller için asla parasını hak etmiyor pişman oldum.
Dualsense 2.5k hocam , 2 tane alsam 5k para yapıyor. Bütçemin 1k üstüne çıkmış oluyorum

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Anladım hocam biraz daha bakınayım bulamazsam bunu alacağım.

https://www.gizala.com.tr/nintendo-switch-oyun-kolu-kablolu-lisansli-beyaz-urun5956.html böyle bir ürün buldun nasıldır acaba
Alttaki link hakkında bilgim yok ama bende powerA üretimli xbox lisansı kol var güzel kol geçen yıl almıştım

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Alttaki link hakkında bilgim yok ama bende powerA üretimli xbox lisansı kol var güzel kol geçen yıl almıştım
Bilemedim ne yapsam ne etsem ya. Bütçe var günlerdir alayım diyorum ama hiçbir fikrim yok. Xbox alıcam diyorum bluetooth dongle alınacak , pil alınacak bir anda 2 kol 5.5kya patlıyor. Dualsense alıyım desem 5-6k sadece kollar ediyor. Farklı bir marka alsam 2-3kya alınıyor fakat o kadar para verip kötü çıkar diye korkuyorum

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Bilemedim ne yapsam ne etsem ya. Bütçe var günlerdir alayım diyorum ama hiçbir fikrim yok. Xbox alıcam diyorum bluetooth dongle alınacak , pil alınacak bir anda 2 kol 5.5kya patlıyor. Dualsense alıyım desem 5-6k sadece kollar ediyor. Farklı bir marka alsam 2-3kya alınıyor fakat o kadar para verip kötü çıkar diye korkuyorum
Sizin bileceğiniz iş bir şey diyemem

PunkiesT

80+ Bronze
Bu gamepad'ler ile her oyun oynanılıyor mu bilgisayarda daha önce hiç kullanmadım bilgisayarda sanırım gamepadle oynamayı sevenlere bilgisayarda oynama imkanı veriyor .

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Bu gamepad'ler ile her oyun oynanılıyor mu bilgisayarda daha önce hiç kullanmadım bilgisayarda sanırım gamepadle oynamayı sevenlere bilgisayarda oynama imkanı veriyor .
Tüm oyunlar için uygun olduğunu zannetmiyorum hocam. Benim asıl alma amacım fifa tarzı oyunlar oynamak

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Xbox 9. Nesil al yanına da şarj edilebilir pillerden al 4 tane. Bir de xboxun kendi alıcısı var onu al yeterli olur bunlar. Ben zamanında içinde alıcılı haliyle almıştım xbox kolunu.

Top Bottom