Neler Yeni

Yardım Pc kendi kendine açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
Bilgisayarım kapalı haldeyken kendi kendine açılıyo kasada ışıklar yanıyo direk kapanıyor yada komple açılıyo. Açıldıktan sonra kapanıyor ama direk kapanmıyor kapat emri vermiş gibi ekranda kapanıyor yazıyor yada demin açıldı kapanmadı kaldı öyle. Bunlar olurken izliyorum hiç elimi sürmedim jdjjsjsk yarım saattir böyle napabilirim

CANNY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rahman
Hocam power tuşun temas ediyor olabilir onun pimini anakarrtan sök sonra güç ver aynını yapacakmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam power tuşun temas ediyor olabilir onun pimini anakarrtan sök sonra güç ver aynını yapacakmı
Başka bir sıkıntı olabilir bi kapanırken kapanıyor yazıyo ekranda direk kapatmıyor sistemi bide durmadan yapmıyo bunu aralıklı olarak yapıyor

CANNY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rahman
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Selçuk gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasanı çok tozlu saklıyorsan anakart a zarar vermiş olabilir böyle sorunlar genellikle anakartla alakalı bildiğim kadarıyla tamiri yok direkt değişim
Yani power tuşundan olsa direk kapar sistemi çat diye gider ama bu kapanma ekranına geçiyor başlattan kapat demişim gibi başka ne olabilir bilmiyorum ama sizin dediğiniz gibi bişey değil demek istedim

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve şunu yaz:

powercfg -h off

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular