Neler Yeni

Pc kullanırken kesinlikle bilmem gereken şeyler?

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlarım öncelikle cahilmisin vs muhabbeti yapmamanızı rica ediyorum ilgim yoktu uzun süredir pcye simdilerde az buçuk ilgilenmeye başladım ama kullanımı kolaylastırıcak cogu seyi bilmiyorum( klavye kısayolları gibi) bu tarz seylerden kesinlikle bilmem gerekenleri söyleyebilir misiniz? Hani bunu bilmiyorsan pc de kullanma diyebilecekleriniz

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,484
İsim
oğuzhan ege
şu an saat çok geç yarın konuyu yükselt görenler yazacaktır. tahminimce.

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Barış
masa ustune sag tik yenile yap durmadan (bir islevi yok ama iyi hissettiriyo)

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Arkadaşlarım öncelikle cahilmisin vs muhabbeti yapmamanızı rica ediyorum ilgim yoktu uzun süredir pcye simdilerde az buçuk ilgilenmeye başladım ama kullanımı kolaylastırıcak cogu seyi bilmiyorum( klavye kısayolları gibi) bu tarz seylerden kesinlikle bilmem gerekenleri söyleyebilir misiniz? Hani bunu bilmiyorsan pc de kullanma diyebilecekleriniz
ctrl+alt+delete tuşlarına bas görev yöneticisine giriş yap, kapatamadığın uygulamaları , açılan panelde işlemi sonlandır diyerek kapatabilirsin. hayat kurtaran bilgi bu kesinlikle

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic
Alttaki çubuğa sağ tıklayınca görev yöneticisi açabilirsin veya ctrl shift del ile yaparsın bu arada mesela ctrl + shift + del yazarlarsa "+" tuşuna basmana gerek yok o devamı anlamı gibi düşün
1714299932019.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
mehmet
ctrl+shift+windows+b ekran kartına reset atıyo pc donarsa bunu deneyebilirsin

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kaynağını bilmediğiniz sitelerden hiçbir şey indirmeyin. Hatta kaynağı bilseniz bile üç-dört defa düşünün. Devir çok değişti.

ibrahimua

80+ Bronze
ctrl+alt+delete tuşlarına bas görev yöneticisine giriş yap, kapatamadığın uygulamaları , açılan panelde işlemi sonlandır diyerek kapatabilirsin. hayat kurtaran bilgi bu kesinlikle
Teşekkürler
Alttaki çubuğa sağ tıklayınca görev yöneticisi açabilirsin veya ctrl shift del ile yaparsın bu arada mesela ctrl + shift + del yazarlarsa "+" tuşuna basmana gerek yok o devamı anlamı gibi düşünAlıntıyı görüntüle
bunu biliyordum yinede teşekkürler
ctrl+shift+windows+b ekran kartına reset atıyo pc donarsa bunu deneyebilirsin
evet bir kere yapmıştım düzelmişti harbiden de güzel bi kısaltma
Kaynağını bilmediğiniz sitelerden hiçbir şey indirmeyin. Hatta kaynağı bilseniz bile üç-dört defa düşünün. Devir çok değişti.
artık indirmiyorum ya sadece önceden 3 sene önce falan minecraft insirmistim tlauncherdan

Top Bottom