Neler Yeni

Pc Mavi Ekran Verip Sıfırlandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Avcı
Pc Mavi Ekran Verip Sıfırlandı En Son Driver Güncellemesi Yapıyordum gtx 1060 6gb Sonra 3defa Mavi Ekran Verip Onarıma Sokup Sıfırlandır İşin Anlamadığım Tarafı Enson İndirdiğim Uygulamalar Vardı Msi After Burner Google gibi Sorun Ne söylerseniz Çok Sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kurulu sürüm 537 580 kurunca mavi ekran veriyor

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ertuğrul Bolat
Windows 11'mi kullanıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırlamayı nvidia sürücüsü yapmaz.Windows sıfırlandıysa bu windows bug'ı olabilir.
sürücü kurarken pc 3 defa ard arda mavi ekran verdi ve sonda onarım yaptı sıfırlandı bidaha sürücü kurmayı denemelimiyim sence ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ertuğrul Bolat
sürücü kurarken pc 3 defa ard arda mavi ekran verdi ve sonda onarım yaptı sıfırlandı bidaha sürücü kurmayı denemelimiyim sence ?
Son sürücüden eskiye doğru sürümleri dene bence.Şimdiye kadar hiç nvidia sürücü bug'ı yaşamadım.Donanımsal arıza yoksa ekran kartında sürücüler sağlıklı kurulur.Tahminim windows kaynaklı.Genel olarak sistemine bir benchmark testi yap.İşlemci ve ram testi yap.Furmark ile ekran kartını test et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son sürücüden eskiye doğru sürümleri dene bence.Şimdiye kadar hiç nvidia sürücü bug'ı yaşamadım.Donanımsal arıza yoksa ekran kartında sürücüler sağlıklı kurulur.Tahminim windows kaynaklı.Genel olarak sistemine bir benchmark testi yap.İşlemci ve ram testi yap.Furmark ile ekran kartını test et.
teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,298
Üyeler
149,703
Son üye
sdjısdjfsdf1
Top Bottom