Neler Yeni

PC Montajı Zor Mudur?

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Berat Erkuş
Yeni bir kasa aldım parçaları eski kasadan yeni kasaya geçireceğim zor bir işlem midir daha önce hiç yapmadım zorlanır mıyım?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kağan UĞURLU
Aslında çok zor değil fakat parçalardan anlayan birisinin yanında durmasında yarar var.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Evet biraz zorlar . Ytden araştırırsan yapabilirsin . Bende ilk montajımı ytden bakarak yapmıştım. Öğlen oturdum akşam bitti .

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Berat Erkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında çok zor değil fakat parçalardan anlayan birisinin yanında durmasında yarar var.
Video izleyerek yapsam olur mu sizce hocam kasadan çıkarmak kolay mı parçaları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet biraz zorlar . Ytden araştırırsan yapabilirsin . Bende ilk montajımı ytden bakarak yapmıştım. Öğlen oturdum akşam bitti .
İlk defa yapacağım zorlanırsam bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum yapamazsam

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,016
İsim
Rick Baba
Video izleyerek dikkatlice yapabilirsin, Çok zor değil ama kolay olduğunuda söyleyemem ilk defa yapan biri için ama zevkli olduğunu söyleyebilirim. Bilen bi tanıdığın arkadaşın varsa beraber yapman en iyisi olur

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Berat Erkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video izleyerek dikkatlice yapabilirsin, Çok zor değil ama kolay olduğunuda söyleyemem ilk defa yapan biri için ama zevkli olduğunu söyleyebilirim. Bilen bi tanıdığın arkadaşın varsa beraber yapman en iyisi olur
Hocam birde sıvı soğutma montajı ve termal macun değiştireceğim video izleyerek yapmaya çalışacağım.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
yunusemre
Yeni bir kasa aldım parçaları eski kasadan yeni kasaya geçireceğim zor bir işlem midir daha önce hiç yapmadım zorlanır mıyım?
ılk defa yapıcaksan zorlanıcaksın zaten zorlayıcı kısım kablolama olucak :D cok ugrasmak ıstmıyorsan bır pc cıye gıt hatta montajlanırken yanında dur az cok ogrenırsın zamanında ben oyle yapmıstım :D

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kağan UĞURLU
Video izleyerek yapsam olur mu sizce hocam kasadan çıkarmak kolay mı parçaları.

İlk defa yapacağım zorlanırsam bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum yapamazsam
İşlemcin am4 ise işlemci pinlerine zarar vermemeye dikkat et, tak çıkar yaparken. Diğer kısımlar kolay ama hangi kablo neye takılacak ekran kartı takıp çıkarırken dikkatli olmak lazım. Bir bilgisayarcıdan görerek yardım alsan 2. ye kendin ayarlarsın. Ya da yt videolarını iyice izlemen gerek.

Hocam birde sıvı soğutma montajı ve termal macun değiştireceğim video izleyerek yapmaya çalışacağım.
Hmm sıvı soğutma montajı bir tık zorlar ama mantığını oturttuğun zaman sorun yaşamazsın. Sıvı soğutmayı takarken yardımcı olacak bir kişi olsun yanında.

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Berat Erkuş
İşlemcin am4 ise işlemci pinlerine zarar vermemeye dikkat et, tak çıkar yaparken. Diğer kısımlar kolay ama hangi kablo neye takılacak ekran kartı takıp çıkarırken dikkatli olmak lazım. Bir bilgisayarcıdan görerek yardım alsan 2. ye kendin ayarlarsın. Ya da yt videolarını iyice izlemen gerek.

Hmm sıvı soğutma montajı bir tık zorlar ama mantığını oturttuğun zaman sorun yaşamazsın. Sıvı soğutmayı takarken yardımcı olacak bir kişi olsun yanında.
İntel işlemcim

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Kadir
MSI Anakartsa anakart pinleri çok çabuk bozuluyor aman dikkat et 400-500 TL verip iyi bir bilgisayarcıya yaptırsan daha iyi olur

Top Bottom