Neler Yeni

PC Olduğu gibi donup kalıyor

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
HW Monitor ile sıcaklıklara bak.

Juiclair0

80+ Silver

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,617
İsim
Oğuz Oğuz

Juiclair0

80+ Silver

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
SSD her şeyi etkiler.Verinin okunup yazıldığı yerdir.Kullandığın ssd çok ısınan bir model olduğu yazıyor internette.Ankartında da ssd soğutucusu yok zaten.Bence sebep bu gibi duruyor.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Hangi Windows'u kullanıyorsunuz?, Nereden indirdiniz?, Sürücüleri hangi program ile güncelliyorsunuz?, Sistem hızlandırıcı programlar kullanıyor musunuz?

Juiclair0

80+ Silver
Hangi Windows'u kullanıyorsunuz?, Nereden indirdiniz?, Sürücüleri hangi program ile güncelliyorsunuz?, Sistem hızlandırıcı programlar kullanıyor musunuz?
win 10 pro bu cmd ile aktif ediyorsun ya ordan hallettim. sürücüleri bi program ile güncellemiyorum gerekli olanları kendim indirdim gigabyte sitesindenprogramda kullanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD her şeyi etkiler.Verinin okunup yazıldığı yerdir.Kullandığın ssd çok ısınan bir model olduğu yazıyor internette.Ankartında da ssd soğutucusu yok zaten.Bence sebep bu gibi duruyor.
ssd sıcaklığına nereden bakacağım ?

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
win 10 pro bu cmd ile aktif ediyorsun ya ordan hallettim. sürücüleri bi program ile güncellemiyorum gerekli olanları kendim indirdim gigabyte sitesindenprogramda kullanmıyorum.
Enteresan. HD Tune ile sağlık taraması yaptın mı?

HD Tune yazılımı:https://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe

Size vermiş olduğum linkten indirdiğiniz yazılımı açın. Ardından "eror scan" menüsüne gelin ve start butonunun altında yer alan Quick Scan'nın tikini kaldırın, ardından start butonuna basarak testin bitmesini bekleyin ve test sonuçlarının ekran görüntüsü ile bize belirtin.

Juiclair0

80+ Silver
Enteresan. HD Tune ile sağlık taraması yaptın mı?

HD Tune yazılımı:https://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe

Size vermiş olduğum linkten indirdiğiniz yazılımı açın. Ardından "eror scan" menüsüne gelin ve start butonunun altında yer alan Quick Scan'nın tikini kaldırın, ardından start butonuna basarak testin bitmesini bekleyin ve test sonuçlarının ekran görüntüsü ile bize belirtin.
biliyorum bunu ama m2 ssd ye yapmadım pc hdd görmediği için başka pcde hddye yapmıştım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,617
İsim
Oğuz Oğuz
gpu yok zaten işlemcimde ağır yükte 70i geçtiğini görmedim 68 gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende ekran simsiyah oluyor kanka öyle ekranda bir şey gözükmüyor simsiyah.
Valla bende de sanki ss almışım gibi kalıyor.

Juiclair0

80+ Silver
Top Bottom