Neler Yeni

pc oyunları için ps kolu öneriniz var mı

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
oğuzhan ege
Bütçe yetiyorsa tabii ki dualsens yoksa xbox son nesil güncel fiyatları bilmiyorum.

Palo DAYI

80+ Gold
Kendimde kablosuz olarak f710 bakıyorum kablolu modelide f310 du galiba bende alicam ama emin olamadim

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
oğuzhan ege
kanka logitech kolları nasıl ilk defa goruyom yani onu alcagıma ps4 kolu alırım gibi geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de oyle dusunuyom
Ben xbox9 nesil kol aldım yeşil yemin ediyorum Ps3 kolu daha rahat geliyordu elime. Alışmaya çalıştım yok arka tuşlar parmaklarıma yapışıyor 4 parmak yani ben hiç beğenmedim gittim dualsens aldım rahatım dediğim daha mantıklı dualshock 4

Berkyozclk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben xbox9 nesil kol aldım yeşil yemin ediyorum Ps3 kolu daha rahat geliyordu elime. Alışmaya çalıştım yok arka tuşlar parmaklarıma yapışıyor 4 parmak yani ben hiç beğenmedim gittim dualsens aldım rahatım dediğim daha mantıklı dualshock 4
öyle yapacm bende ama renkli falan olsun istiyom

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
oğuzhan ege
ps4 kolu pc ile uyumlu deilmiş pek uygulama falan da indirmek gerekiyor mu neden
Ps3 kolu ile fifa 24 pes spider man god of War oynadım xbox diye Bi uygulama var onu indiriyorsun tuş atamalrını yapıyorsun sorunsuz kullanıyorsun.

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
ps4 kolu pc ile uyumlu deilmiş pek uygulama falan da indirmek gerekiyor mu neden
kanka en iyi kol 9. nesil controllerdir pc için f710 da pişman etmez ps4 kolum var ama burnumdan getirdi pcde baştan uyarayım en sonunda 9.nesil controller aldım dedim dünya varmış

Top Bottom