Neler Yeni

Pc satıp hisse senedi almak mantıklımı

mertlua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Güneş
3 ay önce bu sistemi bir heves ile oyun oynarım diye aldım ama eski hevesim yokmuş. 15.499 tl'ye almıştım link şimdi fiyatı 23.500tl oldu. ((sisteme 2bin tl zam gelicek birkaç güne)

monitörüm asus vg24vq
klavyem gampower saber rgb
mouse razer cobra

şimdi ise satıp hisse senedi alıp paramın üstüne para eklemek istiyorum. Çünkü oyun oynamanın bana bir getiri sağladığını düşünmüyorum. Ek olarak keşke almasaydımda diyorum. Oyun oynayacak ne zamanım nede vaktim var

düşüncelerinizi veya fikirlerinizi yazmanızı istiyorum. dostlar sizce iyi bir fikirmi 😃

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
3 ay önce bu sistemi bir heves ile oyun oynarım diye aldım ama eski hevesim yokmuş. 15.499 TL'ye almıştım link şimdi fiyatı 23.500tl oldu. ((sisteme 2bin TL zam gelicek birkaç güne)

monitörüm asus vg24vq
mouse razer cobra

şimdi ise satıp hisse senedi alıp paramın üstüne para eklemek istiyorum. Çünkü oyun oynamanın bana bir getiri sağladığını düşünmüyorum. Ek olarak keşke almasaydımda diyorum. Oyun oynayacak ne zamanım nede vaktim var

düşüncelerinizi veya fikirlerinizi yazmanızı istiyorum. dostlar sizce iyi bir fikirmi 😃
Aldığın hisse düşerse elindeki pcden de olacaksın ama onu da düşün

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566

grasdiyas

80+ Silver
şu an apple nin hissesi düşük ama mesela iphone 16 çıkıcak bol bol satış yapınca hissesi artacakmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yoksa başka etkenlermi hisseyi arttırıyor

Farex

80+ Silver
3 ay önce bu sistemi bir heves ile oyun oynarım diye aldım ama eski hevesim yokmuş. 15.499 TL'ye almıştım link şimdi fiyatı 23.500tl oldu. ((sisteme 2bin TL zam gelicek birkaç güne)

monitörüm asus vg24vq
mouse razer cobra

Kardeşim tavsiyem temettü dağıtan şirketlere yatırımını yap.

~helloworld

80+ Bronze

monitörüm asus vg24vq
mouse razer cobra

PC ni satarsan eğer önümüzdeki 5 sene içinde bir pc alman 2 kat daha zor olacak. Hisse konusuna gelirsek bende borsadayım orta hacimli işlemler yapıyorum çok eski değilim 2 yıldır borsadayım. Eğer türk borsasına gireceksen hiç girme. Yabancı borsalara gireceğim diyorsan çok daha riskli , belli ki borsa tecrübeniz de yok. Apple ,nvidia alacağım diyorsunuz ,bunlar size çok uzun vadede getiri sağlar şuan için pek bir getiri sağlayamazsınız ayrıca Apple nvidia diye saydığınız hisselerin fiyatları çok yüksek ,ne kadar alabileceksiniz ki? yurt dışı piyasasında da lot olarak geçtiğini düşünüyorum adedin, fiyat pahalı ve az lot alırsınız bu da size gerçekten kar anlamında beklediğinizi vermez. Benim görüşüm satmayın PC yi.

Top Bottom