Neler Yeni

PC TAMAMEN KİLİTLENDİ 0xc000000e5 HATASI VE DAHASI

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan yıldız
Öncelikle merhaba.Ben geçenlerde pc yi çok rahat kullanıyordum sonra internetten bazı dosyalar indirdim ve bu programlar ne açılıyordu nede bir şey oluyordu.Ertesi gün defender ve virüs tehdit korumlarının tamamen kapalı olduğunu ve benim açamadığmı gördüm.Hatta bazen virüs tehdit ayarları bile açılmıyordu.Bende bu sorunu çözmek için malware Bytes indirdim ve tarama yaptım ama hiçbirşey çıkmadı.Sonrasında gelen Windows güncelleştirmelerinide yapamıyordum ve 0x80073712 hatasını almaya başladım artık pc güncellenmiyordu ve benim bundan kaynaklı olduğunu düşündüğüm 0xc00000e5 hatasını almaya başladım.Artık ne bir program açılıyordu ne de indiriliyordu.Sonra pc yi sıfırlamaya karar verdim çünkü usb format diskim yoktu.Sıfırlarken de bazı hatalardan dolayı sıfırlanamadı hatasını aldım ve sıfırlayamadım.Bundan sonra Windows media cration tool u indirdim ama yine 0xc0000e5 hatasından dolayı açılmadı.Böylece şuan pc de hiçbirşey yapamıyorum.Ne yapmalıyım?

• Beğen
Reaksiyonlar: Jaws
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail Alav
büyük ihtimalle bilgisayarına bir şekilde virüs bulaşmış ve sistem dosyalarına zarar vermiş

• Beğen

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Format is coming

• Beğen

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
cd cye gotur usb icine windows kurulum dosyası atsin sende onu pc ne tak sonra biostan sec onu kurulum ekranı gelir ztn

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Arkadaşların dediği gibi sistem dosyalarına virüs bulaşmış ve zarar görmüş hiçbir işleme müsade etmez tek çözümü formattır mecburen.

Top Bottom