Neler Yeni

PC Temizleme için Hava Kompresörü Önerisi

Balkonda PC temizlemek için hava kompresörü almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar hangi modeli önerirsiniz?

Sturdy Power marka kompresör var 2400W ama, herhangi bir şeye zarar vermesin diye 600-700W arası bir şey bakıyorum.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sanırsam bu tür körüklerde devir ayarı var, bu modelde belirtilmiş. Sizin yazdığınızda göremedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Alabileceğin en saçma şeylerden biri. Kendin temizlemek varken işe yaramayan bir alete para vermek gereksiz. Yapışmış tozları kaldıramıyor bunlar. Senin yapman gereken boya fırçası gibi bir fırçayla tozları kabartıp elektrikli süpürgeyle çekmek.

Shaco

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabileceğin en saçma şeylerden biri. Kendin temizlemek varken işe yaramayan bir alete para vermek gereksiz. Yapışmış tozları kaldıramıyor bunlar. Senin yapman gereken boya fırçası gibi bir fırçayla tozları kabartıp elektrikli süpürgeyle çekmek.
Elektrikli süpürgeler statik elektrik vs. oluştur muyor mu parçalarda, kullanmak uygun değil diye biliyorum.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Batuhan
Kaliteli bir fön makinesini soğuk hava üfleyecek şekilde açarsın kasaya tutarsın aynı işlevi görür zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Elektrikli süpürgeler statik elektrik vs. oluştur muyor mu parçalarda, kullanmak uygun değil diye biliyorum.
Hayır, parçaların hepsi statiğe karşı dirençli. Şuana kadar en az 10 tane PC temizlemişimdir. Hiçbiri sıkıntı oluşturmadı

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Güçlü bir fön makinesi ile temizle

Suwariba

80+ Silver
Saç kurutma makinesi + Boya fırçası tertemiz yapıyor hocam gereksiz bunlar

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
Bilgisayar temizlerken sana en fazla kolaylığı sağlayacak bir alet.

Bilgisayarı tam temizleyemedikten sonra o aleti ne yapayım ben?
Kaba toz yumakları için iyi. Fakat dediğiniz gibi toz yüzeye yapışmış haldeyse etkili olamıyorlar bu aletler. Orada yine insan eli devreye giriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Kaba toz yumakları için iyi. Fakat dediğiniz gibi toz yüzeye yapışmış haldeyse etkili olamıyorlar bu aletler. Orada yine insan eli devreye giriyor.
Hocam ne anladım o zaman :D Verilebilecek en gereksiz 300₺. Ayrıca fan üzerindeki tozlar için fanı söküp yapraklarını hem içten hem dıştan da temizlemek gerek. Uzun lafın kısası bu alet yardımcı olmuyor, veya senin o işi yapma süreni kısaltmıyor.

Top Bottom