Neler Yeni

PC topladım görüntü gelmiyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe
Selamlar ddr5. Bi sistem topladım herseyi taktım bitirdim ama görüntü gelmiyor anakarta kırmızı ve sarı ışık yanıyo ne yapcam bir şeyi yanlış taktımı zanetmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İsmet Uygar Koyak
Masaüstü bilgisayar aldıysan kasada kapalı bir bölüm var.Orayı yıldız tornavidayla aç. Monitörün kasaya takılan kısmı hdmi ise açtığın yere hdmi kablosunun ucundaki giriş kısmını tak. Sen açıktaki hdmi girişine takmışsın galiba kabloyu.Vidayla kapalı olan yer de açık hdmi girişinin yanında olması lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstü bilgisayar aldıysan kasada kapalı bir bölüm var.Orayı yıldız tornavidayla aç. Monitörün kasaya takılan kısmı hdmi ise açtığın yere hdmi kablosunun ucundaki giriş kısmını tak. Sen açıktaki hdmi girişine takmışsın galiba kabloyu.Vidayla kapalı olan yer de açık hdmi girişinin yanında olması lazım.
Tam olarak demek istediğini anlayamadım

EREN PC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EREN
Masaüstü bilgisayar aldıysan kasada kapalı bir bölüm var.Orayı yıldızla aç. Monitörün kasaya çarpması hikayesi hdmi ise açtığın yere hdmi kablosunun altındaki girişi tak. Sen açıktaki hdmi girişine takmışsın galiba kabloyu. Vidayla kapalı olan yer de açık hdmi girişinin yanında olması lazım.
Knk kapalı kısım ne adam ekran kartına takmış zaten monitör kasa arasında bi sıkıntı olsa anakart ışık yakmaz yada ben seni anlanadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İsmet Uygar Koyak
Urfalıbiri 63
Kasanın arka kısmının fotoğrafını atabilir misin?

Top Bottom