Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc toplayacağım bütçe 10-16 bin arası

Buminxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
rıtıfjake
Bütçe
16000
Pc toplayacağım bütçem 10-16 bin epey adlı siteden parça alıcam ayrıca parçaları yerine sabitlerken kırılmasından korkuyorum ailem bana çok zor olduğunu kendim yapamayacağımı sadece bir bilgisayarcının yapabileceğini söylüyor gerçekten o kadar zor mu ve korkmama gerek varmı epey nasıl bir site

Strelok

80+ Silver
kablo bağlantısı sıkıntılı biraz evet ama anakarta işlemci ve rami ve varsa m2 ssdyi herkes takar merak etme onları tak geri kalanları bilgisayarcı ayarlasın

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir
Pc toplayacağım bütçem 10-16 bin epey adlı siteden parça alıcam ayrıca parçaları yerine sabitlerken kırılmasından korkuyorum ailem bana çok zor olduğunu kendim yapamayacağımı sadece bir bilgisayarcının yapabileceğini söylüyor gerçekten o kadar zor mu ve korkmama gerek varmı epey nasıl bir site
epey öyle bir site değil ve toplu halde alınabilinirken neden sadece pc ci yapabilsin mesela şunu öneriyim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Takması zor olan bir parça bile yok lego gibi bir şey çok basit. Bilgisayarcıya para vermene gerek yok. Ve epey ne alaka?

TahinPekmez

80+ Silver
Pc toplama ve montajlama da ehil olmadığın belli. Acele karar verme iyi araştır konu ac toplayalım ve epey sitesi karşılaştırma sitesi akakce gibi.
Montaj da dikkat edilmesi gerekenler,
Termal macun,
Switch reset ,power kablo bağlantıları
Statik elektriklenme.
Bence yanında daha önce kurmuş biri olsun

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hazır sistem alabilirsin o bütceye tam olarak yok ise o bütceye yakkın bir hazır sistemi özelleştirebilirsin.

Top Bottom