Neler Yeni

PC ye görüntü gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Metin
PC ye görüntü gelmiyordu kablo bağlı değil diyordu PC ciye götürdük çözdü çalışıyordu eve getirdim çalıştı ama güncellemeden sonra yeniden başlatınca ekran gelmiyordu neyse bu yüzden güncellemeleri kuramiyordum en son Radeon software yükledim yeniden başlat dedi kurulum bitince ve ta daha yine ekran gitti gelmiyor lütfen biri yardım etsin Allah rızası için artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC ye görüntü gelmiyordu kablo bağlı değil diyordu PC ciye götürdük çözdü çalışıyordu eve getirdim çalıştı ama güncellemeden sonra yeniden başlatınca ekran gelmiyordu neyse bu yüzden güncellemeleri kuramiyordum en son Radeon software yükledim yeniden başlat dedi kurulum bitince ve ta daha yine ekran gitti gelmiyor lütfen biri yardım etsin Allah rızası için artık
Psikolojim bozuldu ağlayacağım şu sorundan

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Hocam biraz daha detaylı anlatır mısınız? Bilgisayarcıya götürünce ne yaptı? Kabloyu mu değişti? Donanımsal veya yazılımsal bir şey mi değişti?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,858
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
güvenli modda aç başlatırken kurdugun yazılımı sil yanlış kurmuşsundur

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güvenli modda aç başlatırken kurdugun yazılımı sil yanlış kurmuşsundur
Reis nasıl yapacağım bir de speaker taktım sorun var mı diye PC açılırken 1 kere ötüyor bu da bellek tazeleme hatası demek diyor internette

Hocam biraz daha detaylı anlatır mısınız? Bilgisayarcıya götürünce ne yaptı? Kabloyu mu değişti? Donanımsal veya yazılımsal bir şey mi değişti?
Bilgisayarcı yeniden Windows kurdu biseyler söyledi ama bu sorunu kısa süreliğine cozdu eve geldim hala devam ediyor bellek tazeleme hatası ram oluyor sanırım ram i garantiye yollayım mı direk

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,858
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Reis nasıl yapacağım bir de speaker taktım sorun var mı diye PC açılırken 1 kere ötüyor bu da bellek tazeleme hatası demek diyor internette

Bilgisayarcı yeniden Windows kurdu biseyler söyledi ama bu sorunu kısa süreliğine cozdu eve geldim hala devam ediyor bellek tazeleme hatası ram oluyor sanırım ram i garantiye yollayım mı direk
Rami çıkar tak bakalım

Top Bottom