Neler Yeni

pc yi wi-fi adaptörü olmadan nasıl bağlanır

berat gnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
berat Güner
arkadaşlar ben şimdi wi-fi adaptörü almadım pc yi internette bağlıyamıyorum şimdi telefonda ki internetimi bu pc ye nasıl bağlı ya bilirim pc de ki ağ seçeneklerinde telefon çıkmıyor kablo ile denedim gene çıkmadı yani hiç bir ağ çıkmıyor nasıl bağlarım wi-fi adaptörü alana kadar internette giremicem mi

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Furkan Demir
Modemden kablo çekmen lazım başka türlü adaptör olmadan bağlanamazsın

berat gnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
berat Güner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
arkadaşlar ben şimdi wi-fi adaptörü almadım pc yi internette bağlıyamıyorum şimdi telefonda ki internetimi bu pc ye nasıl bağlı ya bilirim pc de ki ağ seçeneklerinde telefon çıkmıyor kablo ile denedim gene çıkmadı yani hiç bir ağ çıkmıyor nasıl bağlarım wi-fi adaptörü alana kadar internette giremicem mi
Kablo ile olması lazım telefon ayarlarından bağlantı noktasından işte ordan kablo seç yada USB internet yazar onu seç int gelir

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka telefonu modeme bağla sonra telefonu kablo ile pcye bağla ve telefondan wifiye bağlı iken usb ile internet paylaşıp aç pcye internet gelicektir

berat gnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
berat Güner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka telefonu modeme bağla sonra telefonu kablo ile pcye bağla ve telefondan wifiye bağlı iken usb ile internet paylaşıp aç pcye internet gelicektir
yaptım oldu teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo ile olması lazım telefon ayarlarından bağlantı noktasından işte ordan kablo seç yada USB internet yazar onu seç int gelir
oldu teşekkürler

Top Bottom