Neler Yeni

PC'de ki Çözemediğim Açılmama Sorunu ve Minidump Dosyası

PapaganGülsem

80+ Bronze
Bence bi an önce gönderin kartı garantisi varsa ya değişim alın ya da iade isteyin değişim alırsanız kutuyu açmadan satarsınız. Başka güncel bir kart alırsınız
Maalesef garanti yok. Amacım sistemi sorunsuz hale getirip satmak. Umarım wattman çözülen bir hatadır.

Can...

80+ Platinum

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Bu rehberi uygula ekran kartı sürücüsünü kaldırıp amdnin sitesinden WHQL sürücüyü tekrar yükle.
Olmazsa sıfırdan temiz bir format at.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Onunla ilgini fikrim yok çözülüyor sanırsam @DerratiX @Amanita
Hatanın adını koymada ve insanların dikkatini konuya çektiğiniz için teşekkür ederim. Satacağım ama sorunlu bir şeyi sorunsuz diye satmak da olmaz. O yüzden çözelim de şunu, zaten oyunları da bıraktım. Çıkacağım piyasadan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu rehberi uygula ekran kartı sürücüsünü kaldırıp amdnin sitesinden WHQL sürücüyü tekrar yükle.
Hocam bunu wattmani çözmek için değil de genel olarak hep kontrol edip yapıyorum yani hep WHQL'ye geçiyorum onda da devam ederse bir önceki WHQL ye geçiyorum ama nafile. Olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sıfırdan temiz forman atınca çözülecek mi? Ona göre atıp satıcam.

Son düzenleme:

PapaganGülsem

80+ Bronze
Driverla ya da windowsla alakalı bir sorunsa çözülür ama ekran kartıyla alakalı bir sorunsa bir şey değişmez ama en azından anlamış olursun.
Son olarak, diyelim ki ekran kartı kaynaklı çıktı. Garantisi de yok, incehesaba gönderdiğim zaman ne yapacaklar?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,068
Üyeler
140,761
Son üye
osman232
Top Bottom