Neler Yeni

Mavi Ekran Pc'de yalnızca video izlerken ve Afk'yken mavi ekran yiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Arda Bayır
Aynı sorunu bende bu aralar yaşıyorum. Sadece PC boştayken, video izlerken yeniden başlıyor veya mavi ekran veriyor. Win 10, 11 fark etmiyor. Temiz kurulum vs de yaptım çözüm olmadı.
Hocam benim denediğim yöntemleri denediniz mi? Bende işe yaramadı ama belki sizde işe yarayabilir.

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam benim denediğim yöntemleri denediniz mi? Bende işe yaramadı ama belki sizde işe yarayabilir.
Testler dışında diğerlerini denemiştim. Testleri yapsam sorun Ram den veya işlemciden kaynaklı olsa bile parçaları değiştirmem şu an. Onun için çok dert etmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Arda Bayır
SSD ve ya hdd deki bölümleri tarayıp sorun varmı bakıyor bende bu sorundan muzdaripim witcher 3 oynayamıyorum o yüzden tek witcher 3 e özel
1690200135047.png

1690200153361.png

Hocam buyurun. Health kısmını ve test sonucunu attım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Arda Bayır
Sandisk SSD Plus 500gb kronik sorunlu.bende de vardı. windowsu a2000 e geçir.
Hocam diğer ssd'ye nasıl Windows'u geçirebilirim? Biraz zor sanırım onu yapmak. Birde Kaç yıldır kullanıyorum ssd yi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oradan error scana gel fast scanı kapat başlat uzun sürer
Error scan'e geldim ancak fast scan kısmını göremedim hocam. Tam olarak nerede?

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Hocam diğer ssd'ye nasıl Windows'u geçirebilirim? Biraz zor sanırım onu yapmak. Birde Kaç yıldır kullanıyorum ssd yi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Error scan'e geldim ancak fast scan kısmını göremedim hocam. Tam olarak nerede?
Sağ menüde

donanimci98

80+ Bronze
Disk programlarıyla falan boşuna uğraşma sorun göstermiyordu bende de kapanıp duruyordu. Windowsu temiz şekilde a2000 e kur sorun kalmayacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Arda Bayır
Disk programlarıyla falan boşuna uğraşma sorun göstermiyordu bende de kapanıp duruyordu. Windowsu temiz şekilde a2000 e kur sorun kalmayacak.
Tamam hocam. Ancak Windows'u A2000'e kurabilmem için ne yapmam lazım? Format mı atmalıyım yoksa onun içinde bir program var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,840
Üyeler
150,357
Son üye
luwexigo
Top Bottom