Neler Yeni

PC'den Konsola geçiyorum. Bu sistemi nasıl değerlendireyim?

A1meda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
A1meda
Bütçe
6250
Merhaba arkadaşlar;
Aşağıda özelliklerini belirttiğim bilgisayarımı bırakıp kendime konsol + monitör almayı düşünüyorum. Bu sistem için 2.el satış sitelerinde 6250 TL gibi bir fiyat biçtim. Fakat birkaç seçenek için sizden yardım istiyorum. Toplu sistemi satmak yerine işlemciyi satıp yerine APU alabilirim. Üstüne ekran kartımı satarsam bilgisayar + konsola sahip olacağım fakat monitörüm olmayacak.

Evde iki TV var fakat kendi odam için 2K 27 inç monitör daha cazip geliyor. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Bu arada daha önce konsol kullanmadım. İlk defa kullanacağım tam olarak konsolun PC görevi gören özelliklerini bilmiyorum. Bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim. APU sistemin bana yararı ise şu yönde olacak; düşükte olsa CS:GO, LoL ve MMORPG gibi oyunlara girebileceğim. Sizce APU + konsol mu? Yoksa PC kasasını toplu satıp konsol + monitör mü almalıyım?

Bilgisayar özellikleri.

MSI GTX 1660 Ventus XS OC 6 GB (2 aylık) ekran kartı.

Gigabyte A320M-H 3200 MHz AM4 anakart.

Ryzen 5 2600 işlemci Cooler Master kule tipi soğutucu.

HyperX 3200 MHz 2x8 16 GB RAM.

Gigabyte 240 GB SSD.

PC kasası Cooler Master Masterbox K501l 600W Elite V3 PSU.

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
Konsola geçmek istediğine emin misin? İyi düşün.

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja
Millet sırf ekran kartına 4000 yazmış. Bence satıp APU almak daha iyi olur. Bilgisayarsız kalmak zor bu zamanda.

Nachi

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar;
Aşağıda özelliklerini belirttiğim bilgisayarımı bırakıp kendime konsol + monitör almayı düşünüyorum. Bu sistem için 2.el satış sitelerinde 6250 TL gibi bir fiyat biçtim. Fakat birkaç seçenek için sizden yardım istiyorum. Toplu sistemi satmak yerine işlemciyi satıp yerine APU alabilirim. Üstüne ekran kartımı satarsam bilgisayar + konsola sahip olacağım fakat monitörüm olmayacak.

Evde iki TV var fakat kendi odam için 2K 27 inç monitör daha cazip geliyor. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Bu arada daha önce konsol kullanmadım. İlk defa kullanacağım tam olarak konsolun PC görevi gören özelliklerini bilmiyorum. Bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim. APU sistemin bana yararı ise şu yönde olacak; düşükte olsa CS:GO, LoL ve MMORPG gibi oyunlara girebileceğim. Sizce APU + konsol mu? Yoksa PC kasasını toplu satıp konsol + monitör mü almalıyım?

Bilgisayar özellikleri.

MSI GTX 1660 Ventus XS OC 6 GB (2 aylık) ekran kartı.

Gigabyte A320M-H 3200 MHz AM4 anakart.

Ryzen 5 2600 işlemci Cooler Master kule tipi soğutucu.

HyperX 3200 MHz 2x8 16 GB RAM.

Gigabyte 240 GB SSD.

PC kasası Cooler Master Masterbox K501l 600W Elite V3 PSU.
Apu +konsol

A1meda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
A1meda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel seçim. Gamepass alırsınız bir de.
Böyle bir düşüncem var bakalım gerçekleştirebilecek miyim? Benim içinde bir yenilik olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kasa olarak bakarsak baya uygun fiyat belirledim. Bilmiyorum alıcı neye göre çıkarsa artık. Kısmet...

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,213
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom