Neler Yeni

Mavi Ekran PC'den yanık kokusu geldi ve mavi ekran yemeye başladım

cagobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağan
Steam
cagobey
Tam olarak neresi sıcaktı?
işlemcinin bulunduğu kısım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya mavi ekran diyor ben koku aldıktan sonra bişey göremedim diyor belki yazılımsaldır dedim her yanık kokusu pcden mi geliyor geçen gün benim burnuma geldi korktum pcden gelmiyormus ama
yok kokunun ordan geldiğine eminim tamperli camı söktüğüm zaman zaten o yanık kokusu yüzüme dağıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi ekran hata kodlarını notlarını alıp öyle kontrol sağlayabilirsiniz fakat rapor detayları olmadan bu tarz durumlarda tespit etmek çok zor, tek tek test etmek lazım.

CPU, GPU ve disklerinizi bir stress testi yapın, sonrasında RAM içinde benzer işlemi yapın. Her şey sorunsuzsa belki Windows dosyaları zarar görmüş olabilir hataları bundan alabiliyor olabilirsiniz, diskinizin yanında yer varsa oraya bir Windows kurarak bir test yapabilirsiniz, ana bölüm'de bu bağlamda saklanabilir.
CPU veya GPU'da herhangi problem gözükmüyor aktif olarak eski halinde çalışıyor ramler ve disklerde aynı şekilde fakat bu sorunun yazılımsal olma ihtimali çok düşük bi anda o ısılara çıkıp yanık kokusu gelmesi normal bir şey değil diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,649
Üyeler
146,768
Son üye
AbdulbakiTkn
Top Bottom