Neler Yeni

PCH F CLASS 1.1 Özelleştirmesi

naysxd

80+
Bulduğun modellerde ısınma var yazmışsın kankacım. Olmayanını yazdım :)
THICC 3 modelinde yok diye biliyorum size de danışıyorum adamlara ekran kartsız gönderin sapphire alacağım diecek halim yok :D yani bu sistemi yorumlayabilir misiniz diye konu açtım ayrıca bu fiyatta daha iyisi olabilir mi diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kemal Berat
THICC 3 modelinde yok diye biliyorum size de danışıyorum adamlara ekran kartsız gönderin sapphire alacağım diecek halim yok :D yani bu sistemi yorumlayabilir misiniz diye konu açtım ayrıca bu fiyatta daha iyisi olabilir mi diye
kankam indirimli zamanlarda tutturabilirsen alınır onun dışında istersen toplamayı deneyeyim.

naysxd

80+
7000tl ye daha iyisini öneren yok sanırım ben bu özelleştirme ile sipariş ediyorum arkadaşlar o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

@intel pentium @Yasin Çelik hocam sizler de yorum yapar mısınız

Son düzenleme:

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

naysxd

80+
Gayet güzel özelleştirmişsiniz hocam. Gayet de uygun olmuş. RAM'i 16gb yapın mutlaka. Bunun dışında güzel ve alınır. Hayırlı olsun şimdiden.
16 hocam zaten yazmayı unutmuşum 16lı haliyle fiyat tam 7000 aslında 6800-6900 civarına itopyada bu sistem toplanıyor fakat ekran kartı mech 5700xt veya asus tuf x3 oluyor 2 kartta sıkıntılı diyolar fakat bunda thic3 olması aşırı cezbetti

SonerKAMA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner
Kasa tek fan iyi bir soğutma sağlar mı acaba bunuda düşünmelisin.

Top Bottom