Neler Yeni

Pch goat V2 hakkında düşünceleriniz

b
Forum sıra ile vericek zor iş .1 dk içinde bitende oluyor günlerce kalanda ihtiyacı olan geceden sıraya girer mağaza önü gerekirse al sat içinde geceden bekleyen olur.bencil olan ağlayanlar al satçi müşteri bulunca satar yoksa satamaz siz ucuza alacam diye niye ağlıyorsunuz gidin parasını verin alın o zaman
Benim zaten böyle bir ihtiyacım yok olsa alırım. birde bahsini ettiğimiz şey adamın parası farazi konuşuyorum 16k böyle bir sistem bekliyor alamayınca jeton düşüyor. ha gerçekten de aşırı almak isteyen ve ya al-satcılar gidip bekler. Ama adalet bu değil. :-/

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Semih
Her şeyi geçtim 2 bin lira kazanmak için 15bin bağlıyorlar. Biraz kafası çalışan adam hiç bu işlere girmeden o para ile çok daha kolay kazanır 2 bin lirayı.
15 bine 2 bin lira kazanacak tek bir öneri versene bana?
100 binde 16 bin yapar. Hiç fena oran değil.
Senin laf biraz bekara karı boşamak kolay gibi. Yokken konuşmak kolay oluyor :D

Dediğiniz gibi olabilir hocam, ne de olsa al-sat işinin içinde değiliz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,594
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Her şeyi geçtim 2 bin lira kazanmak için 15bin bağlıyorlar. Biraz kafası çalışan adam hiç bu işlere girmeden o para ile çok daha kolay kazanır 2 bin lirayı.
Az bişey vizyonu olan adam zaten kazanır vizyonsuz bunlar akıllarında kurdukları şey belli biz alıcaz onlarda bizden alıcak Bizim milletimiz akıllanmaz en kısa sürede burdan gitmeyi temenni ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Borsadan kazanılır Ancak riskide var tabi Benim arkadaş 1 senede 20k yı 1milyon yaptı borsada yapan yapabiliyor ( çocuğun 20k haricinde parası yoktu gitti tarla aldı ailesi sürüyor o tarlayı şimdi parasıda ona kalıyor)

Az bişey vizyonu olan adam zaten kazanır vizyonsuz bunlar akıllarında kurdukları şey belli biz alıcaz onlarda bizden alıcak Bizim milletimiz akıllanmaz en kısa sürede burdan gitmeyi temenni ediyorum

Borsadan kazanılır Ancak riskide var tabi Benim arkadaş 1 senede 20k yı 1milyon yaptı borsada yapan yapabiliyor ( çocuğun 20k haricinde parası yoktu gitti tarla aldı ailesi sürüyor o tarlayı şimdi parasıda ona kalıyor)
Ülkeden gitme harcinde geri kalanlara katılıyorum. :)

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
Alan alsın gidip sarı siteden almayın yeter bekleyin yine indirime giricektir, siz sarı siteden aldıkça onlar almaya devam edicek, vatandaki arkadaşını arayıp ayırtıcak ve hemen sarı siteye ilanını +5k fark ile koyacaktır.

Örnek bu şekilde, terbiyesizlikten başka bir şey değil.

Ekler

• IMG_3994.jpeg
    IMG_3994.jpeg
    236.7 KB · Hit: 87

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Semih

Güzel kardeşim sence borsa her girenin kazanabileceği bir alan mı? Kaldı ki borsa da bile sen 15 i rahat rahat 17 bin birkaç gün içinde çıkılabileceğini mi zannediyorsun. Önerin bomboş.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,594
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ülkeden gitme harcinde geri kalanlara katılıyorum. :)
Valla hocam Ekonomisinide geçtim artık mülteci kaynıyor etraf bizim halkımız bize kazık atıyor böyle bi ortamda kalmak istemiyorum

Güzel kardeşim sence borsa her girenin kazanabileceği bir alan mı? Kaldı ki borsa da bile sen 15 i rahat rahat 17 bin birkaç gün içinde çıkılabileceğini mi zannediyorsun. Önerin bomboş.
Bende orda bir şey belirtmişim riski var tabi diye al satında riski var ürün elinde patlayabilir belli olmuyor

Valla hocam Ekonomisinide geçtim artık mülteci kaynıyor etraf bizim halkımız bize kazık atıyor böyle bi ortamda kalmak istemiyorum
Gayet tabi kişiler ve tercihler değişiklik gösterebilir. Bu saygıyla karşılanır. Haklısınız ama bu da "VATAN" be

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,594
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Gayet tabi kişiler ve tercihler değişiklik gösterebilir. Bu saygıyla karşılanır. Haklısınız ama bu da "VATAN" be
Valla hocam tabi Klasik gurbetçiler gibi burası berbat ayağına kesinlikle yatmam Vatan Zaten vatan hocam burda askerliğimi yapar öyle giderim Öteki türlüsünü kendime yakıştıramam zaten Hem ülkeye döviz getirmiş olurum bu şekilde

Purebear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sukru ciger
Serbest piyasa isteyen istediğini yapabilir ! alıp satanlara lafım yok fakat bu firmaları rekabet kurumuna şikayet etmeyi düşünüyorum.Ozellikle vatan bilgisayar hem 1000 stok giriliyor ,hem cuma günü iş çıkışı saati seçilmiş hem de birçok parça web site ve mağazasında var ama aynı parçalarla toplamak istediğinde fiyatı direkt 2 katına çıkarıyor.İlk 1000 stok ekstra %20 indirim dersin ,sonraki stokları ona göre fiyat verip satarsın ama bu şekilde hiç mantıklı olmuyor.Ekran kartı veya diğer parçaların fiyatını sisirip tekli satımlarda kar oranını artırıp çok yüksek oranda kar sağlıyorlar.Sonuc ne olur bilinmez ama ben bu konudaki şikayetimi ileteceğim.

Top Bottom