Neler Yeni

🤩PCH SMOKİN 4060 SİSTEM 15999TL🤩

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
stok daha var goat 2 deki msı ekran kartını kulanıyorum.şimdi burdaki beyaz modeli alsam msı ventus ile değiştirsem 2 aylık daha geri kaça satabilirim sizce goat 3 u
Altyapıyı kurdum diyorsun yani 😂

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,709
İsim
Kadir
30 dakika sonra bağlanabildim ama alamadım
demonte olarak gönderiliyormuş telefondan verilen siparişler ekran kartı beyaz olan versiyon gönderilecekmiş buraya kadar harika
müşteri temsilcisiyle görüştüm her şey okey kart bilgilerimi tuşlamam için telesekretere yönlendirdi tuşladım hatalı tuşladınız dedi telefonu yüzüme kapattı (robot)
itopya çöker vatan telesekreteri (robot olan) yüzüme kapatır sanırım sistem alamayacağım şaka gibi
Düzenleme, vatan bilgisayarın destek ekibine ulaştım ve problem yaşadığım için satın alabilmem adına yardımcı oldular

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,293
İsim
Kerem Çavuş
Çıktıktan 10 dk sonra telefonla arayım dedim 50. Sıraya attı :D alanlara hayırlı olsun yeni yıldan önce 10 numara sistem

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Onur
demonte olarak gönderiliyormuş telefondan verilen siparişler ekran kartı beyaz olan versiyon gönderilecekmiş buraya kadar harika
müşteri temsilcisiyle görüştüm her şey okey kart bilgilerimi tuşlamam için telesekretere yönlendirdi tuşladım hatalı tuşladınız dedi telefonu yüzüme kapattı (robot)
itopya çöker vatan telesekreteri (robot olan) yüzüme kapatır sanırım sistem alamayacağım şaka gibi
geri ara yetişirsin gibi ilk alanlardanım sira fln beklemedim. daha stok vardır goat 2 alırken 30 dk sonra arayıp almiştim

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Nasipte yokmuş dostum. Belki farklı bir sistem daha çok içine siner onu alabilirsin. Sürekli sistem geliyor zaten.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Erdoğan Aktaş
aga 25 kere aradım 1 saaatidr görüşme esnası dıt diyor kapatıyor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Benim de 4070 sistem alma niyetim vardı ama aradık bakalım. Denk gelirse alır kullanırız. Çok da düşünmeye gerek yok. Olmazsa farklı sistem bakarız.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Erdoğan Aktaş
vatandan hiç bir fp nasip olmadı heryerden almışımdır

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
Sistemi aldım para da çekildi ama onay maili yollayacağım faturayla 5 dakikaya gelir dedi min 15 dk olmuştur hala gelmedi telefon sisteminde zamanında dualsense almıştım onay maili hemen düşmüştü bu gecikti neden anlamadım sorun olur mu acaba arıyorum tekrar da aldım diye herhalde bağlamıyor bile hatta ulaşılmıyor neyse bekleyelim bakalım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,293
İsim
Kerem Çavuş
Sistemi aldım para da çekildi ama onay maili yollayacağım faturayla 5 dakikaya gelir dedi min 15 dk olmuştur hala gelmedi telefon sisteminde zamanında dualsense almıştım onay maili hemen düşmüştü bu gecikti neden anlamadım sorun olur mu acaba arıyorum tekrar da aldım diye herhalde bağlamıyor bile hatta ulaşılmıyor neyse bekleyelim bakalım
Sorun olmaz gelir birazdan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,150
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom