Neler Yeni

Çözüldü✓ PCkolik güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan
dostum şimdiden hayırlı olsun sıkıntısız gelmesi dileğiyle eğer sıkıntısız gelirse bilgilendirme şansınız varmi?
Dostum bilgisayar elime geldi fakat henüz açmadım pazar günü veya pazartesi ben seni yine bilgilendiricem

mami35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhammed ali turan
https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ bu bilgisayarı düşünüyorum ama PCkolik güvenilir mi hiç bilgisayar alıp sıkıntı yaşamayan varmı
5 gun once hazir sistem siparis ettim 2 gun sonra arayip sectigim ramlerin stogunun bittigini farkli bir ayni ozellikteki ram takmanin benim icin sorun olup olmayacagini sordular bugun de sistemin ne durumda oldugunu arayip sordum bana yarin kargoya verilecegini soylediler iletisim konusunda sıkıntı yok suanda sistem gelince guncelleme yaparim hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İrfan
kaç günde geldi
5 günde falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 gun once hazir sistem siparis ettim 2 gun sonra arayip sectigim ramlerin stogunun bittigini farkli bir ayni ozellikteki ram takmanin benim icin sorun olup olmayacagini sordular bugun de sistemin ne durumda oldugunu arayip sordum bana yarin kargoya verilecegini soylediler iletisim konusunda sıkıntı yok suanda sistem gelince guncelleme yaparim hocam
Aldım bile sağolun

Top Bottom