Neler Yeni

🔥İndirim Pckolik Rx 7700 Xt 16 bin lira

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Arda

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Onur
1 aydır bu fiyatta olması dışında sıkıntı yok 2 hafta önce asus modelini incehesap geri ödeme ile 14 bin tl ye sattı alan olmadı

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Hayriye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pckolik stoklari bitirmeye calisiyo heralde nereye baksam pckolik indirim haberi var
Dediğim gibi aslında indirim yok 10 liraya 4060 ı da üç hafta önce satıyorlardı 15e 7700xt yi de ama piyasadaki en ucuz fiyatlar bunlar acil bilgisayar dizmem lazım diyen varsa görüp alabilir bunu görmezse gider aynı modele durduk yerde fazla para öder diye attım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 aydır bu fiyatta olması dışında sıkıntı yok 2 hafta önce asus modelini incehesap geri ödeme ile 14 bin tl ye sattı alan olmadı
Ne akıllısın Onurum ya yazmamışız biz valla

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Deniz
Dediğim gibi aslında indirim yok 10 liraya 4060 ı da üç hafta önce satıyorlardı 15e 7700xt yi de ama piyasadaki en ucuz fiyatlar bunlar acil bilgisayar dizmem lazım diyen varsa görüp alabilir bunu görmezse gider aynı modele durduk yerde fazla para öder diye attım

Sıcak fırsat değilse niye atıyorsun hocam o zaman. 20bine 7900 gre alınır, düşünmeye gerek yok

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Onur

İşten geldim yorgunum.başlığa bakarak cevap vermişim.yanliş anlamayın iyi niyet ile atıyorsunuz ama eskiden belirli kişiler indirim paylaşirdi fiyat çok iyi olurdu 1 haftadan fazla aynı fiyatta olan ürünün paylaşılması mantıklı gelmiyor sonuçta öneri değil sıcak fırsat burası.

Top Bottom