Neler Yeni

PCR testi yerine geçen test var mı?

alppdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Alperen Demiray
İyi forumlar 20 Eylül'de üniversiteler açılıyor aşısını tamamlamayanlar her hafta PCR testi vermek zorundaymış. Benim burnum kırık geniz etim de olduğu için burnum tıkalı bu yüzden burundan PCR testi yaptıramam. Sadece ağızdan da olmuyor sanırım ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı aklıma takıldı.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İyi forumlar 20 Eylül'de üniversiteler açılıyor aşısını tamamlamayanlar her hafta PCR testi vermek zorundaymış. Benim burnum kırık geniz etim de olduğu için burnum tıkalı bu yüzden burundan PCR testi yaptıramam. Sadece ağızdan da olmuyor sanırım ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı aklıma takıldı.
Dostum bence aşını ol kurtul, her hafta testle falan uğraşıp eziyet çekme.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Aşı olabilirsin veya sürüntüyü sadece boğazdan almalarını isteyebilirsin sağlık durumundan dolayı.
İzin vermeyebilirler ama

alppdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Alperen Demiray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşı olabilirsin veya sürüntüyü sadece boğazdan almalarını isteyebilirsin sağlık durumundan dolayı.
İzin vermeyebilirler ama
Eğer öyle yapılıyorsa sıkıntı olmaz ama burundan da alınması gerekiyorsa sıkıntı.

şahin doğan

80+ Platinum

uydu3

80+ Silver

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,008
İsim
Taha Efe
O paralı diye biliyorum ayrıca bu okullarda istenen sadece pcr testi sanırım
100-300 TL arası Antikor testi. RT-PC Oral (ağızdan Tükürük yoluyla) yapılıyor hatta konum var 2 tane bilimsel makale ile destekli ama Malesef bizim ülkede yok sanırsam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış bilmiyorsam antikor testi vardı ( nasıl yapılıyor bir fikrim yok )
Antikor testi 1 damla kan ile (Evet komik ama cerrahpaşa pdf inde öyle yazıyor) yapılıyor.

Son düzenleme:
Top Bottom