Neler Yeni

PCX mi XMAX mı? Hangisi iyi?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
İkisi de görünüşünden dolayı hoşuma gidiyor. Birini almak istiyorum. Hangisi daha iyi olur? Max 2 kişi gezmelik olarak almayı düşünüyorum. Uzun yol olarak max 150 km’ye git gel yaparım.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Ben pcx150 kullandım güzel motor. Manevra kabiliyeti yüksek trafikte falan işi görüyor. Benzini baya az tüketiyor. Çok memnundum yani ama xmax kullanmadım bir şey diyemeyeceğim.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben pcx150 kullandım güzel motor. Manevra kabiliyeti yüksek trafikte falan işi görüyor. Benzini baya az tüketiyor. Çok memnundum yani ama xmax kullanmadım bir şey diyemeyeceğim.
Uzun yola gider mi? Depo kaç liraya doluyor?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Uzun yola gider mi? Depo kaç liraya doluyor?
Uzun yola gider mi ben bilmem yapmadım hiç. Ama gruplarda uzun yol yapanları görüyordum. Deposu 10 Litre falan işte litresi kaç TL den hesap et.

YASOGRALL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
yasin emre ovalı
Pcx konfor yakıt tüketimi konusunda gerçekten güzel bir motor. Ama xmax 250 kullandıktan sonra yaşadığım şehrin sahibi gibi hissettim kendimi. 2si arasında çok büyük farklar var. Xmax ağır ve güçlü bir maxi scooter. Çok açmaya gerek yok kısaca sınıfları bile farklı. Ama kesinlikle xmax tercih ederdim hayvan gibi büyük olması ve güçlü olması yüzünden. Nmax i soruyorsan 155 cc nmax kullandım pcx e göre daha güçlü olduğu söyleyebilirim. Ama konfor olarak pcx kuş gibi. Tasarım olarak da pcx nmax den daha güzel bence.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Pcx konfor yakıt tüketimi konusunda gerçekten güzel bir motor. Ama xmax 250 kullandıktan sonra yaşadığım şehrin sahibi gibi hissettim kendimi. 2si arasında çok büyük farklar var. Xmax ağır ve güçlü bir maxi scooter. Çok açmaya gerek yok kısaca sınıfları bile farklı. Ama kesinlikle xmax tercih ederdim hayvan gibi büyük olması ve güçlü olması yüzünden. Nmax i soruyorsan 155 cc nmax kullandım pcx e göre daha güçlü olduğu söyleyebilirim. Ama konfor olarak pcx kuş gibi. Tasarım olarak da pcx nmax den daha güzel bence.
nmaxı beğenmiyorum zaten. Hedefimde pcx ve xmax var.

YASOGRALL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
yasin emre ovalı
Xmax 125 düşünüyorsan emin değilim üstüne para koyup kesinlikle 250 modeli alınması gerektiğini düşünüyorum. Pcx 2 kişi uzun yol için en doğru seçim olduğunu düşünmüyorum. Xmax uzun yolda gerek gücü gerek geniş(benim tabirimde gemi gibi motor)olması ve koltuğunun altı 2 bütün kaskı alması olsun uzun yolda 2 kişi çok farklı zevkli bir deneyim yaşatır. Pcx uzun yolda aşırı üzmez çok kaliteli güzel konforlu bir motor sonuçta.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Xmax 125 düşünüyorsan emin değilim üstüne para koyup kesinlikle 250 modeli alınması gerektiğini düşünüyorum. Pcx 2 kişi uzun yol için en doğru seçim olduğunu düşünmüyorum. Xmax uzun yolda gerek gücü gerek geniş(benim tabirimde gemi gibi motor)olması ve koltuğunun altı 2 bütün kaskı alması olsun uzun yolda 2 kişi çok farklı zevkli bir deneyim yaşatır. Pcx uzun yolda aşırı üzmez çok kaliteli güzel konforlu bir motor sonuçta.
xmax alırsam 250 alırım ya. 125 falan alacak olsam zaten xmax yerine pcx alırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,296
Üyeler
141,115
Son üye
Squirtle_0
Top Bottom