Neler Yeni

PC'yi satıp kaliteli laptop almak vs PC'yi remote kullanmak?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
Hocamlar sizce pc mi satıp üstüne para ekleyip kaliteli bi laptop mu alayım yoksa şuan ki masaüstü pc mi sunucu gibi kullanıp remote kullanmak için daha ucuz yollu mu bir şey alayım?

2. dediğimi yapan varsa dezavantajlarını bilmek isterim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,128
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocamlar sizce kaliteli bi laptop alıp o şekilde mi dışarıda çalışayım yoksa şuan ki masaüstü oc pc mi sunucu gibi kullanıp remote kullanmak için daha ucuz yollu mu bir şey alayım?

2. dediğimi yapan varsa dezavantajlarını bilmek isterim.
2. dediğinizi benim akrabam yapıyordu ancak nasıl yaptığını + - leri bilmiyorum (telefon numarasıda yok ondan soramıyorum kendisine)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. dediğinizi benim akrabam yapıyordu ancak nasıl yaptığını + - leri bilmiyorum (telefon numarasıda yok ondan soramıyorum kendisine)
bu olay baya kafama yattı ya, tablet alsam baya iş görür heralde bu iş için. Zaten klavye ve farem kablosuz onları kullanırım. Ama işte hangi tablet uygun olur onu bilmiyorum. Huawei matepad11 vardı onla denemiştim bu olayı ancak işletim sistemi yüzünden mi başka bi şey yüzünden mi bilmiyorum ancak tam çalışmıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinde android tablet olan varsa bu olayı deneyebilir mi rica etsem özellike mouseun scroll tuşuna basınca ne tepki veriyor tablet o önemli benim için. Matepad 11 de scroll a basınca remote uygulaması kapanıyordu

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Sadettin Y
remote pcden kastınız cloud oyun sistemleri mi? tam anlayamadım.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
remote pcden kastınız cloud oyun sistemleri mi? tam anlayamadım.
yok hocam mesela android tableti aldım yanıma ankaradayım. Kendi masaüstü pcm de atıyorum istanbulda. PC açık kalıcak hep ben tabletten istediğim zaman pc ye erişebileceğim ve pc yi dilediğim gibi kullanacağım o mantık

yok hocam mesela android tableti aldım yanıma ankaradayım. Kendi masaüstü pcm de atıyorum istanbulda. PC açık kalıcak hep ben tabletten istediğim zaman pc ye erişebileceğim ve pc yi dilediğim gibi kullanacağım o mantık
ki akıllı ev sistemleri sayesinde pc nin de hep açık kalmasına gerek yok akıllı buton ve priz koysam sorunu çözüyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,078
İsim
uwu

ki akıllı ev sistemleri sayesinde pc nin de hep açık kalmasına gerek yok akıllı buton ve priz koysam sorunu çözüyorum
o iyi çalışan uygulama hangisi bn bi uygulama kullandım çok kötüydü ekran küçülüyordu fln

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut

omer_34

80+ Silver
farklı şeyler denemeyi seviyorsanız ve uğraşırım derseniz bence denenebilir. mesela şuan bende merak ettim elime tablet geçerse bende bi denemeyi düşündüm. ama performans kaybı oluyorsa laptop daha mantıklı gibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
farklı şeyler denemeyi seviyorsanız ve uğraşırım derseniz bence denenebilir. mesela şuan bende merak ettim elime tablet geçerse bende bi denemeyi düşündüm. ama performans kaybı oluyorsa laptop daha mantıklı gibi
performans kaybı olmuyor hocam, sadece her şeyi bi tık gecikmeli görüyorsunuz programa göre, kaliteli bi uygulama ise gecikme çok aza inebiliyor. Benim gecikme ile derdim olmadığı için çok sorun değil o

omer_34

80+ Silver
performans kaybı olmuyor hocam, sadece her şeyi bi tık gecikmeli görüyorsunuz programa göre, kaliteli bi uygulama ise gecikme çok aza inebiliyor. Benim gecikme ile derdim olmadığı için çok sorun değil o
o zaman kullanılabilir hocam ben olsam laptop almak yerine bunu denerdim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
o zaman kullanılabilir hocam ben olsam laptop almak yerine bunu denerdim.
laptoptan bencede her türlü daha mantıklı cidden, üstelik sadece ekran süresi olacağı için şarjda baya uzun gider

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,311
Üyeler
157,510
Son üye
Matze
Top Bottom