Neler Yeni

pcyi uzun ömürlü kullanmak için ne yapmamız gerekiyor

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Ertuğrul Bolat
PC'ler biyolojik canlılar değil.Bana kalırsa yılda bir toz temizliği,macun değişimi ve UPS kullanımı PC'yi olası elektrik bug'larına karşı korur.Şimdiye kadar korsan oyunla PC'si bozulmuş cihaz görmedim ancak olası bazı nadir virüsler donanıma zarar verebiliyor hatta orjinal oyun bile.Orjinal New World oyunun ekran kartını yaktığını biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
abdullah çatlı
PC'ler biyolojik canlılar değil.Bana kalırsa yılda bir toz temizliği,macun değişimi ve UPS kullanımı PC'yi olası elektrik bug'larına karşı korur.Şimdiye kadar korsan oyunla PC'si bozulmuş cihaz görmedim ancak olası bazı nadir virüsler donanıma zarar verebiliyor hatta orjinal oyun bile.Orjinal New World oyunun ekran kartını yaktığını biliyorum.
Ups kullanımı şart mıdır? Kullanmazsak neler olur?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Ertuğrul Bolat

UPS kullanımı olası elektrik dalgalanmalarında sisteminizi korur. Fırtınalı ve yağmurlu şimşekli havalarda yine sisteminizi korur. Size bildirim yaparak sisteminizi kapatmanız konusunda uyarı verir. Maddi durumuz yeterli değilse en azından kaliteli akım korumalı priz kullanın.

Armi3067

80+ Bronze
Ben 5'lı Tunçmatik (sözde) akım korumalı prizimi direk duvardaki priz girişine takıyorum sonra Tunçmatik reguüatörü ise prize ve kasa ile monitörümü bu regülatöre bağlıyorum. Evin, daire içerisindeki sigorta kutusuna ise voltaj korumalı ve minimum-maksimum sınırlayıcılı sigorta var, artık korunuyordur diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,157
Üyeler
148,988
Son üye
kbariscelik
Top Bottom