Neler Yeni

Yardım Peerless assasin ikinci el geldi !

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Ben de daha yeni 1499 liraya black modeli aldım gaming genden (şu an stok yok en ucuzu 2.5K) tertemiz geldi valla 2 hafta falan oldu gayet memnunum. Ayrıca bir hatalı ürün gönderdiler diye bütün firmayı suçlama, evet gönderdikleri ürün kusurlu doğru değil fakat iki bahsettiğin yerden de ben de dahil defalarca alışveriş yapıldı ve yaptım. Hiçbir sıkıntıyla da karşılaşmadım teslim edilen ürünlerle alakalı. Zaten iadeyi yapmışsın kusurlu ürünün ilk günden iadesini reddetmezler alırlar.
Kimi suclayim iki kez aldım ikiside aynı geldi suçlu benim herhalde .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu açman saçma zaten sıfır ürün alıyorsun belli ki iade ürün yollamış takıtılı değilsen tak kullan takıntılıysan iade et burda direk firmaya suç bulman hata olmuş :D
Ne alaka kafan mı iyi bilader senin uza şurdan

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Kimi suclayim iki kez aldım ikiside aynı geldi suçlu benim herhalde .d

Ne alaka kafan mı iyi bilader senin uza şurdan
Ne alaka mı :D sıfır ürün alıyorsun açılmış kullanmış iade etmiş adam o ürün sana gelmiş kullanmak istemiyorsan iade et geç yeni al :D

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Konu açman saçma zaten sıfır ürün alıyorsun belli ki iade ürün yollamış takıtılı değilsen tak kullan takıntılıysan iade et burda direk firmaya suç bulman hata olmuş :D
Konu açmam niye yanlış millet olabilir diyor sıfır diyor

Ne alaka mı :D sıfır ürün alıyorsun açılmış kullanmış iade etmiş adam o ürün sana gelmiş kullanmak istemiyorsan iade et geç yeni al :D
İki kez iade ettim aynı şekil geldi adam diyor ki ikinci el satmiyotum diyot

Konu açmam niye yanlış millet olabilir diyor sıfır diyor gelip boş yapmissin

İki kez iade ettim aynı şekil geldi adam diyor ki ikinci el satmiyotum diyot anlamion mu
Değişime gönderdim sıfır diyorlar kozmetik hata diyor adam burda suç firmada değilse bende mi

Son düzenleme:

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Konu açmam niye yanlış millet olabilir diyor sıfır diyor gelip boş yapmissin

İki kez iade ettim aynı şekil geldi adam diyor ki ikinci el satmiyotum diyot anlamion mu
:D senin ce..bet..ğin demek ki :D kullanılıp iade edilen ürün denk gelmiş

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Ayrıca firma kullanılmış ürün geri almıyormus öyle iddia ediyor

:D senin ce..bet..ğin demek ki :D kullanılıp iade edilen ürün denk gelmiş
Hocam nereden biliosun kullanildigini herkes sıfır ürün diyor anlamadım

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Bak almıyor diye bir şey yok onu seve seve alır o qp çok düzgün senin yapman gereken direk iade oluşturmandı adamlara konuyu detaylı belirtirsen adam şüphe duyar iade almaz

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Bak almıyor diye bir şey yok onu seve seve alır o qp çok düzgün senin yapman gereken direk iade oluşturmandı adamlara konuyu detaylı belirtirsen adam şüphe duyar iade almaz
Kral adamı aradım iade de olsuturdum adam değişim sağladı ürünü ürün gene böyle geldi sonra aradım sordum adam iki kez dedi ki kozmetik üretim hatası dedi sıfır ürünler dedi ve altındaki o etiket açılmamışti birde forumdaki herkes sıfır diyor yani

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram

Hocam nereden biliosun kullanildigini herkes sıfır ürün diyor anlamadım
Hocam macun izi var ayrıca altın da jelatin var mıydı yok muydu o önemli?

Kral adamı aradım iade de olsuturdum adam değişim sağladı ürünü ürün gene böyle geldi sonra aradım sordum adam iki kez dedi ki kozmetik üretim hatası dedi sıfır ürünler dedi ve altındaki o etiket açılmamışti birde forumdaki herkes sıfır diyor yani
Hocam ürün gelince videolu aç her zaman blokta jelatin var mıydı yok muydu?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Vardı acilmamis
Fotoğraf'da gözüküyor da bulanık net değil anlaşılmıyor geri silip takadabilirler jelatın düzgün mü baloncuk vs var mı jelatin'de söküp takınca illa ki belli eder

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Fotoğraf'da gözüküyor da bulanık net değil anlaşılmıyor geri silip takadabilirler jelatın düzgün mü baloncuk vs var mı jelatin'de söküp takınca illa ki belli eder
Ya şöyle o jelatinin alt kısmı varya işlemci üzerine gelen o kısım çok parlaktı hicbirniz vs yoktu o şekil parlatmalari mümkün gelmedi baloncuk vardı kenarında jelatinin ama o kısım çok parlak ve temizdi üründeki tek sorun o boruların o kısım

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Bayram
Ya şöyle o jelatinin alt kısmı varya işlemci üzerine gelen o kısım çok parlaktı hicbirniz vs yoktu o şekil parlatmalari mümkün gelmedi baloncuk vardı kenarında jelatinin ama o kısım çok parlak ve temizdi üründeki tek sorun o boruların o kısım
Boruların oraya macun girmesi için macun sürülmesi lazım diğer türlü nasıl bulaşıcak blokta ezilme var dedin o da fanı taktıkları için olur bence sıfır bi ürün olsa sana böyle düşündürtmezdi diye düşünüyorum sıfır üründe macun niye olsun mantıken

Boruların oraya macun girmesi için macun sürülmesi lazım diğer türlü nasıl bulaşıcak blokta ezilme var dedin o da fanı taktıkları için olur bence sıfır bi ürün olsa sana böyle düşündürtmezdi diye düşünüyorum sıfır üründe macun niye olsun mantıken
Ya da bir diğer seçenek alan kişi jelatinle taktı jelatini sildi geri yolladı her şey olabilir türlü türlü insan var sıfır olsa macun kalmaz diye düşünüyorum (Kutunun içinde ki macun patlamadığı sürece)

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir
Şimdi bu ilk adligim ürün bence de bu ikinci eldi ikincisi geldi onda o boruların yani gene öyle fakat başka sorun yoktu umarım değildir ya

Top Bottom